IMI

Гаряча лінія

Барометр свободи слова

Данi з початку 2018 року

Вбивства Побиття Перешкоджання Цензура Погрози

0

29

89

2

31

Нацрада призначила позапланову перевірку “Інтеру” та СТБ

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення України призначила позапланову перевірку телеканалам “Інтер” та СТБ за трансляцію передач за участю осіб, внесених Міністерством культури України в перелік осіб, які загрожують національній безпеці України. Таке рішення Нацрада ухвалила 11 січня на засіданні, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Зокрема, в ефірах телеканалів були зафіксовані програми за участю Олега Табакова (радянський і російський актор і режисер театру і кіно. Народний артист СРСР. Лауреат Державних премій СРСР і РФ) і Валентина Тализіна (радянська і російська актриса театру і кіно, народна артистка РРФСР ).

Регулятор вирішив докладно вивчити питання трансляцій передач, що мають ознаки таких, що не допущені до трансляції на території України, та ухвалить відповідні рішення за результатами позапланових перевірок.

Крім того, Нацрада вирішила призначити позапланову перевірку ТРК “Русское радио Україна” за підсумками моніторингу, який зафіксував в ефірі радіокомпанії недостатні обсяги ведення передач державною мовою.

Ще Новини