ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Нацрада призначила чергову перевірку телеканалу КРТ

18.06.2020, 15:10
Фото – КРТ
Фото – КРТ

8 червня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення призначила позапланову перевірку телеканалу “КРТ” (ТОВ “Телестудія “Астра-ТБ”, Київ) через пісню співака Льва Лещенка, якого занесено до Переліку осіб, що створюють загрозу національній безпеці, та відсутність хвилини мовчання в дні пам’яті.

Таке рішення Нацрада ухвалила на підставі моніторингів мовлення, які були проведені 8, 17 і 18 травня, повідомляється на сайті регулятора.

Так, 8 травня Нацрада зафіксувала в передачі “Принцип Гольдарба” о 22:01 трансляцію пісні “День Победы” у виконанні Льва Лещенка. Як нагадав регулятор, заборонено трансляцію аудіовізуальних творів (фільмів, телепередач, крім інформаційних та інформаційно-аналітичних телепередач), одним з учасників яких є особа, внесена до Переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці.

Крім того, Нацрада зафіксувала, що 17 травня (День пам’яті жертв політичних репресій) та 18 травня (День боротьби за права кримськотатарського народу і День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу) в ефірі КРТ не було оголошено хвилини мовчання із супроводженням звуку метронома. 

Під час позапланової перевірки регулятор з’ясує, чи дотримався мовник зазначених правових норм. Перевірка буде проведена після завершення карантину.

Як повідомляв ІМІ, 4 червня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення призначила позапланову перевірку телеканалу “КРТ” (ТОВ “Телестудія “Астра-ТБ”, Київ) через трансляцію 9 травня Параду перемоги, який відбувався в Мінську.

23 квітня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення призначила позапланову перевірку телеканалу КРТ (ТОВ “Телестудія “Астра-ТБ”, Київ), через трансляцію передач “Прайм аналітика” та “ТБУ”, в яких поширено висловлювання, що мають ознаки пропаганди війни, розпалювання ворожнечі та зазіхання на права і свободи людини.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!