ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Нацрада проситиме Раду обрати восьмого члена регулятора

24.05.2019, 16:15

Задля розблокування роботи Національної ради з питань телебачення і радіомовлення члени Нацради проситимуть Верховну Раду обрати восьмого члена регулятора.

Про це повідомила 24 травня на брифінгу заступниця голови Нацради з питань телебачення і радіомовлення Уляна Фещук, повідомляє Укрінформ.

“Нацрада звернеться до парламенту сприяти роботі регулятора і з проханням обрати восьмого члена, оскільки ми знаємо, що відповідний парламентський комітет уже провів конкурс і фактично можна уже обирати восьмого члена за деякий час”, – сказала Фещук.

За її словами, члени Нацради проситимуть парламент обрати восьмого члена якомога швидше, ще до виборів.

Відповідно до законодавства, Нацрада має складатися з восьми осіб. З них чотири члени призначаються Верховною Радою і чотири члени – Президентом України.

Наразі до складу Нацради входить сім членів. Для ухвалення рішень регулятором кворум на засіданнях має складатися з шести осіб.

Як повідомляв ІМІ, 24 травня Президент України Володимир Зеленський скасував указ про звільнення Юрія Артеменка з посади члена Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

24 травня Президент України Володимир Зеленський звільнив Юрія Артеменка з посади члена Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації.

4 травня Юрій Артеменко подав у відставку з посади члена Національної ради з питань телебачення та радіомовлення.

4 травня Петро Порошенко звільнив Артеменка з посади члена Нацради.

4 травня колишній Президент України Петро Порошенко призначив Володимира Горковенка членом Національної ради з питань телебачення та радіомовлення.

7 травня Петро Порошенко призначив Юрія Артеменка на посаду члена Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації.

10 травня перша заступниця голови Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Ольга Герасим’юк відмовилася відкривати засідання регулятора, заявивши, що вважає процедуру звільнення голови Нацради Юрія Артеменка такою, що викликає питання.

21 травня Національна ради з питань телебачення і радіомовлення не змогла розпочати своє засідання, зокрема, через відсутність кворуму.

22 травня п’ятеро членів Національної ради з питань телебачення і радіомовлення запропонували провести засідання регулятора 28 травня. Звернення підписали члени Нацради Володимир Горковенко, Олександр Ільяшенко, Валентин Коваль, Сергій Костинський та Уляна Фещук.

23 травня перша заступниця голови Національної ради з питань телебачення та радіомовлення Ольга Герасим’юк заявила про відсутність у неї правових підстав для скликання засідання регулятора 28 травня.

24 травня Президент України Володимир Зеленський скасував указ про призначення Володимира Горковенка членом Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!