ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Нацрада попросить МКІП внести Кисельова до переліку осіб, які загрожують нацбезпеці

10.02.2022, 16:30

Національна рада з питань телебачення та радіомовлення вирішила звернутися до Міністерства культури та інформаційної політики з проханням внести генерального директора російського державного міжнародного інформаційного агентства “Росія сьогодні” Дмитра Кисельова до переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці.

Таке рішення Нацрада ухвалила на засіданні 10 лютого, повідомляє Укрінформ.

“Пропонується звернутися до Міністерства культури та інформаційної політики України щодо внесення особи до переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці. Мова йде про Дмитра Костянтиновича Кисельова, російського журналіста, заступника генерального директора Всеросійської державної ТРК, генерального директора російського державного міжнародного інформаційного агентства “Росія сьогодні”, автора та ведучого інформаційної передачі “Вісті тижня”, – сказав член Нацради Олександр Бурмагін.

За його словами, росіянина указом президента у 2018 році було внесено до санкційного списку, також санкції застосовано на рівні ЄС. Але Кисельов оскаржував ці санкції. Є рішення суду ЄС, де суд відмовив у задоволенні скарги. Там ідеться про те, що Дмитро Кисельов був частиною російської пропаганди, яка підтримувала розміщення російських військ. “Фактично було зазначено, що це пропагандист №1, який підтримував агресію Росії щодо України”, – додав Бурмагін.

Голова Нацради Ольга Герасим'юк розраховує на те, що МКІП швидко зреагує на це звернення.

Як повідомляв ІМІ, 24 травня 2018 року Рада національної безпеки та оборони України запровадила безстрокові санкції щодо генерального директора міжнародного інформаційного агентства “Росія сьогодні” Дмитра Кисельова. Зокрема, Кисельову заблокували всі його активи на території України та заборонили користуватись і розпоряджатись ними. Крім цього, йому заборонено в'їжджати на територію України та скасовано всі дозволи та візи.

Liked the article?
Help us be even more cool!