ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Нацрада перенесла засідання через ротацію її членів

05.03.2020, 12:31
Фото – Укрінформ
Фото – Укрінформ

5 березня заплановане засідання Національної ради з питань телебачення і радіомовлення не відбулося. Це зумовлено кадровою ротацією членів Нацради, повідомляє "Детектор медіа".

4 березня вийшли укази Президента про дострокове звільнення президентської четвірки членів Нацради за результатами розгляду звіт ради за 2019 рік. 5 березня вийшли укази про призначення двох членів з попереднього складу – Валентина Коваля і Юрія Зіневича. Однак Нацрада зможе оформити призначення лише наступного дня, тобто станом на 5 березня в Нацраді є тільки четверо чинних членів (за парламентською квотою), а кворум для проведення засідань – це шість осіб.

"Призначення ми можемо провести лише завтрашнім числом (6 березня), а звільнення – сьогоднішнім (5 березня)", – пояснила перша заступниця Нацради Ольга Герасим’юк.

За словами Герасим’юк, 6 березня Нацрада проведе позачергове засідання, на якому розгляне всі невідкладні питання, заплановані на 5 березня.

Звільнені президентом Володимиром Зеленським Уляна Фещук і Сергій Костинський подякували колегам та апарату Нацради за спільну роботу.

"Ми працювали довго і досягли непоганих результатів. Звіт Нацради за попередній рік був найкращим серед усіх звітів Нацради за весь час її існування. Я пишаюся тими результатами, яких нам разом вдалося досягнути. Працювати на державу – це був виклик собі, який я достойно пронесла за ці роки", – сказала Фещук.

"Наш склад Нацради є найкращим за всі часи. Ми разом виконали багато завдань, які мали бути виконані десятки років тому. Для мене важливо, що ми працювали в рамках стратегії. Вона була спрямована на обмеження впливу російського телебачення на український інформаційний простір, захист української мови та українського продукту, розвиток суспільного, військового та місцевого мовлення, ми забезпечували будівництво архітектури українського мовлення в Донецькій, Луганській областях, на межі з Кримом. Ми побудували колії, за якими, сподіваюся, Нацрада буде йти далі", – сказав Костинський.

Він також попросив колег на наступних засіданнях підтримати проєкти рішень про обмеження ретрансляції в Україні іноземного каналу RTVI (у його ефірі показали мапу Криму як частину Росії), про призначення перевірки каналу ZIK за трансляцію пресконференції Володимира Путіна та про санкції за розпалювання ворожнечі каналом "112 Україна".

Перша заступниця голови Нацради Ольга Герасим’юк подякувала колегам і побажала їм успіху.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!