ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Нацрада оголосила конкурс на вільні частоти для радіо

Національна рада з питань телебачення та радіомовлення оголосила два конкурси на вільні частоти для радіо. Такі рішення регулятор прийняв на своєму засіданні 10 серпня, пише "Детектор медіа".

Для місцевого та регіонального мовлення конкурс оголошений: у Вінницькій області (Вапнярка, Іллінці, Козятин), у Волинській області (Камінь-Каширський, Любомль), у Житомирській області (Звягель) , у Івано-Франківській (Косів, Рогатин), Київ (89,4 ФМ),  Київська область (Рокитне), Львів (93,3 ФМ), Львівська область (Жидачів, Жовква, Новояворівськ), Одеська область (Балта, Градениці, Лиманське, Подільськ, Вестерничани), Рівненська область (Мирогоща), Тернопільська (Кремінець, Ланівці), Харківська область (дві частоти у Дворічній).
Умови конкурсу: 100% тижневого ведення державною мовою, рекомендоване розміщення інформаційних програм регіональної тематики. Заявки можна подавати до 20 жовтня, регулятор має розглянути результати конкурсу до 18 січня 2024 року.

Ще один конкурс оголошений  для розвитку загальнонаціональних серед радіостанцій. Для цього конкурсу пропонуються населені пункти у Волинській (Володимир, Ковель, Нововолинськ), Житомирській (Андрушівка, Радомишль, Чуднів), Кіровоградській (Благовіщенське), Львівська, Одеській, Полтавській (Красногорівка) та Харківській (Лозова) областях. Умови конкурсу: наявність соціально-важливих програм, 45% україномовних пісень. Заявки можна подавати до 30 жовтня, регулятор має їх розглянути до 28 січня 2024 року.

Як повідомляв ІМІ, Кропивницький телеканал “Вітер” з 4 серпня переформатував свою роботу: припинив мовлення в ефірі цифрової мережі DVB-T2 та зосередився на онлайн-платформах. 

Liked the article?
Help us be even more cool!