ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Нацрада не зможе провести заплановане на 13 червня засідання

12.06.2019, 10:38

Чергове засідання Національної ради з питань телебачення і радіомовлення, заплановане на 13 червня, не відбудеться через відсутність кворуму. Про це повідомляється на сайті Нацради.

“Відповідно до частини четвертої статті 24 Закону України “Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення”, засідання регуляторного органу є правомочним, якщо на ньому присутні не менше як шість членів Національної ради. У разі незабезпечення кворуму засідання не проводиться”, – зазначає Нацрада.

Як повідомляє Укрінформ, засідання не відбудеться через відсутність першого заступника голови Нацради Ольги Герасим’юк і ще двох членів – Валентина Коваля та Олега Черниша, які йдуть у відпустки.

Таким чином, Нацрада не зможе провести вже п'яте засідання поспіль.

Як повідомляв ІМІ, 24 травня Президент України Володимир Зеленський скасував указ про звільнення Юрія Артеменка з посади члена Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення та звільнив його з посади члена Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації.

4 травня Юрій Артеменко подав у відставку з посади члена Національної ради з питань телебачення та радіомовлення. 4 травня Петро Порошенко звільнив Артеменка з посади члена Нацради, призначивши Володимира Горковенка членом Нацради.

7 травня Петро Порошенко призначив Юрія Артеменка на посаду члена Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації.

10 травня перша заступниця голови Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Ольга Герасим’юк відмовилася відкривати засідання регулятора, заявивши, що вважає процедуру звільнення голови Нацради Юрія Артеменка такою, що викликає питання.

21 травня Національна ради з питань телебачення і радіомовлення не змогла розпочати своє засідання, зокрема, через відсутність кворуму.

22 травня п’ятеро членів Національної ради з питань телебачення і радіомовлення запропонували провести засідання регулятора 28 травня. Звернення підписали члени Нацради Володимир Горковенко, Олександр Ільяшенко, Валентин Коваль, Сергій Костинський та Уляна Фещук.

23 травня перша заступниця голови Національної ради з питань телебачення та радіомовлення Ольга Герасим’юк заявила про відсутність у неї правових підстав для скликання засідання регулятора 28 травня.

24 травня Президент України Володимир Зеленський скасував указ про призначення Володимира Горковенка членом Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

30 травня Верховна Рада призначила на посаду члена Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Максима Онопрієнка.

Нацрада планувала провести засідання 13 червня.
Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!