Нацрада на 10 років продовжила ліцензії мовлення двом телеканалам, які мовлять на Хмельниччині

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення продовжила строк дії ліцензії на мовлення на 10 років двом телеканалам Хмельниччини.
Таке рішення Нацрада ухвалила під час свого засідання 29 травня, розглянувши заяви двох мовників, про це стало відомо з онлайн-трансляції засідання регулятора.
Йдеться про телеканали:
- 33 канал (дочірнє підприємство “Дитяче телевізійне агентство”, Хмельницький);
- 4ГТБ (приватне підприємство “Городоцький районний телерадіопресцентр”, місто Городок Хмельницької області).
Як зазначила представниця регулятора в Хмельницькій області Олена Гавінська в себе на фейсбук-сторінці, 33 канал здійснює мовлення продовж усієї доби та його програми можна дивитися на території майже всієї Хмельницької області. Водночас програми, які створює Городоцький телерадіопресцентр, можна дивитися лише в Городоцькій громаді й лише чотири години на добу.
Також під час учорашнього засідання регулятор оголосив конкурс на постачання послуг для потреб мовлення з використанням радіочастотного спектра ефірних багатоканальних електронних комунікаційних мереж у стандарті DVB-T2 у 16 регіонах, зокрема на Хмельниччині. Йдеться про програми в таких населених пунктах: Волочиськ і Городок (48 ТВК), Деражня (41 ТВК), Кульчіївці й Дунаївці (47 ТВК ****), Полонне й Хмельницький (47 ТВК); Славута (Крупець, 43 ТВК) та Шепетівка (40 ТВК).
Нагадаємо, що на Хмельниччині два телеканали, ТВ7+ та ТРК “Кам’янець-Подільський”, входять до складу універсального медіасервісу.
Help us be even more cool!