ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

"Наші гроші" долучилися до створення Реєстру недоброчесних чиновників і правоохоронців

Проєкт "Наші гроші" долучився до створення Рейтингу недоброчесних чиновників, суддів і правоохоронців, який нещодавно ініціювали українські підприємці. Журналісти видання допомагатимуть у створенні переліку держслужбовців, які незаконними діями заважають діяльності підприємств, змушуючи їхніх власників до тіньового розв'язання проблем.

Про це йдеться на сайті "Наші гроші".

Потрапити до реєстру посадовці, співробітники правоохоронних органів та судді можуть за двома ознаками:

  • судове або позасудове рішення, яке вказує на провину фігуранта;
  • особа стала фігурантом журналістських розслідувань, які опубліковано в медіа з високою репутацією.

Редакція закликала повідомляти історії про неправомірні наїзди державних посадовців і правоохоронців на чинний український бізнес. Листів чекають на [email protected].

Як повідомляв ІМІ, співзасновник та редактор проєкту “Наші гроші” Юрій Ніколов отримав нагороду від фонду “Svenska Dagbladet” за своє розслідування щодо закупівель харчів Міністерством оборони.

Стаття Юрія Ніколова про завищені ціни на харчі для військових ЗСУ вийшла в “Дзеркалі тижня” 21 січня 2023 року. Її наслідком стало зниження контрактних цін Міністерством оборони в розмірі, який має принести 6 мільярдів гривень економії за рік. Також був ухвалений закон про відкриття закупівельних цін у незбройних закупівлях військових для кращого контролю з боку громадськості. Тодішній керівник департаменту Міноборони Богдан Хмельницький та профільний заступник міністра В’ячеслав Шаповалов звільнені з посад та зараз перебувають під слідством.

Фонд “Stiftelsen Svenska Dagbladet” був власником однієї з найбільших газет Швеції “Svenska Dagbladet”, заснованої 1885 року. Зараз він надає стипендії видавничим ініціативам та людям, які “працюють у дусі фонду”.

Liked the article?
Help us be even more cool!