ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Наглядова рада Суспільного затвердила склад правління

20.05.2021, 17:33
Фото – suspilne.media
Фото – suspilne.media

Наглядова рада Національної суспільної телерадіокомпанії України обрала 20 травня членів правління НСТУ. До його складу увійшли: Тетяна Кисельчук, Родіон Кочубей, Дмитро Хоркін та Ярослав Лодигін. 

Про це повідомляється на корпоративному сайті Суспільного.

Так, на два роки чинними залишаються контракти нинішніх членів правління - відповідального за платформу телебачення Ярослава Лодигіна та відповідального за платформу радіо Дмитра Хоркіна. Водночас кандидатуру Інни Гребенюк голова правління НСТУ Микола Чернотицький зняв ще до представлення на голосування Наглядовою радою. 

Засідання провели за наявності кворуму. Для обрання членом правління кожен кандидат мав набрати щонайменше 8 голосів. По кожному кандидату члени Наглядової ради голосували індивідуально шляхом відкритого голосування.

Тетяна Кисельчук відповідатиме за інформаційне мовлення та диджитал-платформу (13 голосів). Родіон Кочубей очолить напрям операційної діяльності НСТУ (10 голосів).

На початку засідання голова правління Суспільного Микола Чернотицький представив кандидатів у члени правління НСТУ. Кожен з них коротко представив стратегію роботи по своєму напрямку на наступні чотири роки.

Нагадаємо, відповідно до закону “Про Суспільне телебачення і радіомовлення України”, правління є виконавчим органом АТ “НСТУ”.

За поданням голови правління Наглядова рада НСТУ обирає членів правління строком на чотири роки відповідно до Статуту НСТУ. Рішення про обрання членів правління НСТУ має бути мотивованим, з обґрунтуванням підстав, на основі яких Наглядова рада НСТУ надає перевагу одному кандидату перед іншим.

Як повідомляв ІМІ, 27 квітня Наглядова рада АТ “НСТУ” обрала головою правління Суспільного мовника Миколу Чернотицького.

Liked the article?
Help us be even more cool!