ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

На Волині журналістці через знайому передали погрозу вбивством

10.05.2019, 10:27
Фото - nvip.com.ua

Журналістка сайту “Радар” (Волинська область) Наталія Камишникова заявила, що їй передали погрозу вбивством після нещодавньої спроби підпалити її будинок. Камишникова написала про ситуацію на сайті “Радар”.

Про це повідомляє регіональна представниця ІМІ у Волинській області Мая Голуб. 

“Учора (8 травня – ред.) до моєї знайомої на центральному ринку Нововолинська підійшла жінка років під тридцять – фарбована, в окулярах. Міцно взяла її за руку і сказала: “Передай Камишниковій, що це було лише перше попередження. Ми її вб’ємо, хай готує собі гроб”, – написала Камишникова.

За її словами, погроза стосувалася не тільки її особисто, а й дитини.

У коментарі представниці ІМІ у Волинській області Наталія Камишникова розповіла, що вже звернулася до поліції щодо погроз. До журналістки приїхали поліцейські та опитали її.

“Виявляється, та жіночка під тридцять років підходила до знайомої на ринку двічі. З погрозами на мою адресу. Перший раз – 28 квітня, за два дні (чи півтори доби) до підпалу. Тоді погрожувала, що вб'ють мою дочку, знають, де вона мешкає і працює. Учора сказала, що це вони підпалили, і додала про дві труни”, – зазначила Наталія Камишникова.

Журналістка припускає багато варіантів, хто міг би їй погрожувати. “Я пишу на “Радарі” щодня. Комусь допекла. Перша погроза виходила з оточення депутата міськради Яреми. Це друг мера”, – зазначила Наталія Камишникова.

Також вона розповіла, що їй уже погрожували фізичною розправою в січні цього року під її публікацією про нововолинського міського голову та вищевказаного депутата міськради. Тоді вона звернулась із заявою про погрози до поліції.

Як повідомляв ІМІ, у ніч на 1 травня невідомі намагалися підпалити Наталії Камишниковій будинок. Тоді  невідомі особи проникли на територію дачної ділянки, де вона мешкає, розбивши шибку у вікні будинку, розлили рідину із запахом бензину, підпалили та втекли з місця події. Журналістка пов'язує це зі своїми публікаціями на сайті “Радар”.

Liked the article?
Help us be even more cool!