ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

На Сумщині виявили підпільний склад ОПЗЖ з пропагандистською літературою

23.06.2022, 14:00
Фото - ДБР
Фото - ДБР

Державне бюро розслідувань виявило в Охтирці (Сумщина) підпільний склад місцевого осередку партії ОПЗЖ, у якому ховали пропагандистську літературу та іншу атрибутику партії.

Про це повідомляється на сайті ДБР.

Такий підпільний склад виявили у рамках досудового розслідування кримінального провадження за фактом колабораційної діяльності секретаря Охтирської міської ради, членкині партії ОПЗЖ.

За отриманою інформацією, після того, як регіональний офіс партії був зруйнований у ході наступу російських окупантів, місцеві активісти ОПЗЖ почали “рятувати” майно. Речі перевозились у приміщення, яке належить колишньому правоохоронцю - депутату Охтирської міської ради від ОПЗЖ.

Під час обшуку працівники ДБР виявили: пропагандистські газети та листівки; комп’ютерну техніку, мобільні телефони, блокноти з чорновими записами із доказами протиправної діяльності; посвідчення помічників народного депутата України.

Крім того, встановлено, що місцеві партійці ОПЗЖ під час повномасштабного наступу окупантів, відкрито пропагували “русский мир”, закликали підтримувати дії країни-агресора та допомагати окупантам.

Зокрема, секретарка Охтирської міської ради, представниця партії ОПЗЖ, у соціальних мережах та інтерв’ю публічно висловлювалася на підтримку окупації України.

Досудове розслідування за фактами колабораційної діяльності триває. 

Liked the article?
Help us be even more cool!