ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

На сайт “Волинь24” подали до суду з вимогою 50 тис. грн морального відшкодування

18.10.2019, 12:26
Фото – Укрінформ
Фото – Укрінформ

Від інтернет-видання “Волинь24” через суд вимагають 50 тис. грн моральної компенсації через статтю про незаконне вивезення бурштину і ймовірну причетність до цього екскерівника пропуску “Ягодин”.

Про це представниці ІМІ у Волинській області Маї Голуб повідомив головний редактор сайту “Волинь24” Святослав Лесюк.

Публікація, через яку позиваються, вийшла 12 травня 2019 року під назвою “Його підставили: адвокат начальника пункту пропуску  “Ягодин” про невловимий бурштин”. Позивач – екскерівник митного пропуску “Ягодин” Юрій Терещук, якого згадують у матеріалі.

Крім відшкодування морального збитку, позивач просить суд визнати недостовірною та такою, що принижує честь, гідність і ділову репутацію позивача, інформацію, поширену 12 травня у вищевказаній публікації, а також зобов'язати редакцію впродовж трьох днів спростувати її та видалити раніше поширену публікацію.

Позовну заяву про захист честі, гідності та ділової репутації і спростування недостовірної інформації розглядатиме Луцький міськрайонний суд Волинської області.

Засідання в цій справі відбудеться 25 жовтня об 11-й годині. Суддя – Пахолюк А. М.

Головред видання вважає вимогу морального відшкодування “фінансовим тиском на свободу слова”.

За його словами, видання опублікувало в тексті інформацію з посту у фейсбуці адвоката начальника митного пункту Артура Мартиросяна. У дописі було зазначено, що й чому сталося на митному пості. 

Станом на 18 жовтня допису адвоката про незаконне вивезення бурштину немає в публічному доступі, зазначає представниця ІМІ.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!