ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

На прикордонні Чернігівщини запрацювала точка видавання захисного обладнання журналістам від Медіабази ІМІ

22.01.2024, 13:11
Павло Пущенко
Фото – Медіабаза. Чернігів
Фото – Медіабаза. Чернігів

У прикордонному місті Сновськ на Чернігівщині з’явилася віддалена точка доступу регіонального хабу Інституту масової інформації “Медіабаза. Чернігів”.

Медійники, які працюватимуть на прикордонні, матимуть змогу скористатися захисним спорядженням: бронежилетами, касками та аптечками. Також є можливість скористатися павербанком, ноутбуком та затишним робочим місцем за кавою.

“Наша робота базується насамперед на потребах журналістів. Ми зібрали запити від представників медіа, одна з ідей була про те, щоб під час роботи на прикордонні журналісти мали місце для оперативного опрацювання та підготовки матеріалів. Крім цього, всі розуміють небезпеку в роботі на прикордонних територіях, тому точка доступу також забезпечена всім необхідним спорядженням. Для реалізації ми залучили додаткові ресурси для облаштування такого місця. І дякуємо нашим партнерам зі Сновської молодіжної ради за співпрацю”, – сказав координатор регіонального хабу ІМІ “Медіабаза. Чернігів” Павло Пущенко.

Щоб скористатися послугами точки доступу регіонального хабу ІМІ в Сновську, звертайтеся за телефоном 063 124 46 86.

Діяльність проводиться хабом “Медіабаза. Чернігів” за підтримки Посольства США в межах реалізації проєкту “Підтримка діяльності локальних медіа Чернігівської області”.

Liked the article?
Help us be even more cool!