ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

На Прикарпатті районна газета відмовилась друкувати програму "Інтера"

14.05.2018, 14:57
Фото - Фейсбук газети "Край"

Городенківська міськрайонна газета “Край” (Івано-Франківська область) заявила, що відмовляється друкувати програму телеканалу “Інтер” через його антиукраїнську політику. Про це редакція повідомила на своїй сторінці у Facebook, інформує "Курс".

Як пояснила редакція своє рішення, приводом став скандальний концерт “Інтера” до Дня Перемоги, під час якого ведучий Андрій Доманський говорив про “фашистських злочинців”, іменами яких називають в Україні вулиці.

“Розумієте, це рішення непросте. Одним треба бокс, іншим – серіали, ще комусь – російську попсу (і таких галичан – гать гати). Це все наші читачі, і всі вони нам дорогі. Але є речі, вищі за все згадане. Є пам'ять про наших предків, про невинну кров наших предків, в тому числі пролиту їхніми дєдамі, наприклад Жуковим на Дніпрі”, – зазначила редакція “Краю” у відповідь на запитання читача, “де тепер вболівати за Ломаченка” (український боксер, – ред.).

Поки до ініціативи “Краю” не долучилися інші видання Івано-Франківщини.

Як повідомляв ІМІ, оприлюднені уривки концерту до Дня перемоги 9 травня, який планував показати “Інтер”, викликали критику користувачів інтернету через слова ведучих про перейменування вулиць в Україні “іменами фашистських злочинців”.

8 травня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення закликала припинити спроби розколювати країну після оприлюднення телеканалом “Інтер” ролика, змонтованого із концерту до Дня перемоги 9 травня.

9 травня протягом дня тривав протест, організований політичною партією “Національний корпус”. Активісти вимагали від телеканалу “Інтер” скасувати трансляцію “російського продукту в кращих традиціях російської пропаганди” – концерт до Дня пам’яті та примирення.

9 травня активісти мережі “Вільні люди” пікетували офіс компанії “Національні інформаційні системи”, що виробляє новини для “Інтера”, проти трансляції концерту “Победа. Одна на всех” під гаслом “Інтер – на цвинтар”.

У Києві 9 травня ввечері на вулиці Щусєва в будівлю, де розташовується новинний продакшн телеканалу “Інтер”, кинули “коктейль Молотова.

11 травня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення призначила виїзну позапланову перевірку телеканалу “Інтер” у зв’язку трансляцією 9 травня концерту “Победа. Одна на всех”, в якому виявлені ознаки пропаганди та розпалювання ворожнечі.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!