ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

На Хмельниччині у двох готелях транслювали заборонені російські телеканали

07.07.2020, 14:10
Фото – Georgia News
Фото – Georgia News

У двох готелях на Хмельниччині припинено трансляцію обмежених для показу російських телеканалів. Про це повідомляється на сайті Національної ради з питань телебачення і радіомовлення. 

До представника Нацради в Хмельницькій області надійшло звернення щодо ретрансляції недозволених для показу російських телеканалів у готелі “ОК” міста Шепетівки й готелі “Леон” міста Летичева. 

Інформація підтвердилася, представниця Нацради Олена Гавінська разом із правоохоронцями зафіксувала в першому закладі ретрансляцію семи іноземних телепрограм, стосовно яких встановлено обмеження щодо розповсюдження на території України: “Первый канал. Всемирная сеть”, РТР-Планета, Россия-24 (Российский информационный канал “Россия-24”), НТВ-Мир, “Союз” (Православная телекомпания “Союз”), ТНТ, TBN (Телерадиосеть благих новостей). 

У готелі “Леон” транслювалися три іноземні телепрограми, ретрансляція яких обмежена в Україні: Россия-24 (Российский информационный канал “Россия-24”), Russia Today TV (RTTV), TBN (Телерадиосеть благих новостей). Ці телеканали приймалися за допомогою супутникової антени.

“Після проведення роз’яснювальної бесіди з адміністратором і власником готельних закладів ретрансляцію обмежених для показу телепрограм припинено”, – повідомляє Нацрада.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!