ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

На фронті загинув комунікаційник Максим Мединський, який захищав країну в лавах ЗСУ

07.05.2022, 13:15
Фото – Болградська міська рада
Фото – Болградська міська рада

Випускник Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка, у минулому співробітник пресслужби Міністерства інфраструктури, лейтенант Збройних Сил України Максим Мединський трагічно загинув під час оборони країни.

Про загибель Максима повідомили 6 травня його батько Сергій Мединський та Болградська міська рада.

Як зазначила міськрада, Максим Мединський пішов на фронт у 2014 році, згодом повернувся до цивільного життя. Проте в лютому 2022 року знову повернувся до лав ЗСУ.

Максим родом з Болграда Одеської області. Виріс у військовій сім'ї, батько – військовий журналіст, мати – вчителька за освітою, теж служила.

Максим закінчив школу-ліцей у Болграді, а згодом Київський національний університет ім. Т. Г. Шевченка, факультет журналістики. Раніше співпрацював з різними медіа, зокрема, до вступу в університет працював з інтернет-виданням “Махала”.

Напередодні війни у своєму інтерв'ю від 16 лютого 2022 року виданню “Жителі” він розповів, що займався проєктами в енергетиці.

“Якщо знову почнуться активні бойові дії, я, звісно ж, повернуся на війну. Абсолютно готовий зробити це в будь-який момент. Потрібно буде розібратися з роботою, домашніми питаннями, і вперед. Боятися нормально, хвилюватися про рідних теж. Але не піти не можна. А як інакше? Хто повинен це зробити? Завжди є що втрачати. Але важливо не лише боятися втрат, а й захищати своє. На жаль, можливість загострення – це не одномоментна ситуація, а та реальність, у якій ми живемо”, – сказав він у лютому 2022 року.

Liked the article?
Help us be even more cool!