IMI

Гаряча лінія

Барометр свободи слова

Данi з початку 2019 року

Вбивства Побиття Перешкоджання Цензура Погрози

1

9

56

3

15

На Донеччині зник репортер телеканалу “112 Україна”

На Донеччині зник репортер телеканалу "112 Україна" Роман Гнатюк. Про це повідомляється на сайті телеканалу.

"Зник зв'язок із журналістом телеканалу "112 Україна" Романом Гнатюком, який виконував редакційне завдання і прямував на місце падіння літака Малайзійських авіаліній для висвітлення роботи експертів ОБСЄ", – йдеться у повідомленні телеканалу.

Як повідомляють на телеканалі, зник репортер 1 серпня. На момент останнього зв'язку з ним, Гнатюк рухався по дорозі з селища міського типу Успенки (Луганська обл.) в напрямку Донецька.

У штабі АТО не підтверджують інформацію про те, що Гнатюка могли затримати українські силовики, повідомляє телеканал "112 Україна". За словами спікера АТО Олексія Дмитрашківского, Гнатюк не проходив жоден блокпост сил АТО.

В РНБО пообіцяли допомогти з пошуками зниклого Гнатюка. Про це на брифінгу заявив глава Інформцентру РНБО Андрій Лисенко. Лисенко попросив дати дані про журналіста і заявив, що перевірить цю інформацію. За його словами, що зв'язок з журналістом могла пропасти через те, що у нього міг розрядитися телефон.

Як зазначає телеканал, Роман Гнатюк – єдиний з українських журналістів акредитований від самопроголошеної “Донецької народної республіки”. Разом з тим він мав акредитацію і від Державної прикордонної служби України.

Редакція телеканалу просить усіх, хто володіє будь-якою інформацією про місце знаходження журналіста – повідомити його колегам-журналістам.

Телеканал вже звернувся з офіційним зверненням до міністра внутрішніх справ з проханням посприяти в пошуках.

Крім того, редакція каналу звертається і до всіх телеглядачів з проханням допомогти знайти журналіста Романа Гнатюка та повідомити інформацію. Контакти для зв'язку – 044-389-39-26, електронний ящик: 112tvchannel@ukr.net.

Фото – print screen з відео

Ще Новини