IMI

Гаряча лінія

Барометр свободи слова

Данi з початку 2019 року

Вбивства Побиття Перешкоджання Цензура Погрози

0

0

0

0

0

На Чернігівщині редакції газети “Промінь” розтрощили двері

Фото – cheline.com.ua

У місті Сновськ (Чернігівська область) місцевий житель розтрощив двері редакції районної газети “Промінь”, повідомляє Чeline.

Як пише видання, обурений чоловік прийшов до редакції у вихідний день, 6 травня, і намагався проникнути всередину. Оскільки двері були замкнені, він почав їх трощити.

За словами головного редактора тижневика “Промінь” Олени Компанець, чоловікові не сподобалося фото, опубліковане в газеті.

“Про розламані двері редакції мені повідомили телефонним дзвінком. Одразу помчали на роботу. Побачене (купа уламків із встромленими між ними рештками нашої районки) шокувало, дивувало і гнітило. Шоком було і подальше дійство за участі правоохоронців, яким вдалося за лічені хвилини знайти “автора” погрому з його не менш дивними поясненнями”, – розповіла редакторка.

“Виявляється, причиною несамовитого гніву стала публікація матеріалу на першій сторінці, приурочена дням 8 і 9 травня із “не тим фото”. Читач, за його словами, так поспішав на розбірки до редактора, що забув про вихідний день. Думав, що закрилася, то й почав вибивати двері”, – розповіла Олена Компанець.

Також редакторка розповіла, що нападник “наполегливо просив його пробачити, запевняв, що більше такого не робитиме і відремонтує те, що понівечив”.

31945085_770273559847183_8657979380913405952_n

Ще Новини