ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

МЗС України закликає Сербію не дозволяти мовлення Russia Today

15.11.2022, 10:00
Фото – Getty Images / ВВС
Фото – Getty Images / ВВС

Міністерство закордонних справ України закликає Сербію не дозволяти мовлення російського державного телеканалу Russia Today (RT) на території своєї країни.

Так відреагував речник МЗС України Олег Ніколенко на повідомлення у ЗМІ про ймовірність поширення мовлення RT на території Сербії, повідомляє Радіо Свобода.

“В його (Russia Today. – Ред.) ефірах регулярно виправдовується агресія проти України та лунають заклики до геноциду українців. RT не має нічого спільного зі свободою слова та журналістикою. Пропаганда та дезінформація, які поширює цей канал, не підуть на користь сербському суспільству. Закликаємо Белград не ухвалювати такого рішення. Надання дозволу на мовлення Russia Today не відповідатиме курсу Сербії на здобуття членства в ЄС, який раніше запровадив санкції проти цього російського пропагандистського ресурсу”, – написав у фейсбуці Олег Ніколенко.

Він додав, що “сербський уряд також має розуміти, що в будь-який момент RT може почати розхитувати ситуацію в самій Сербії”.

Влітку цього року сербські ЗМІ повідомляли, що в країні може почати мовлення філія російського державного телеканалу RT, який перебуває під санкціями ЄС. 14 листопада в сербській пресі почали з’являтися повідомлення, що канал таки запускається і вже визначено його керівництво. Коли саме розпочнеться безпосередньо мовлення, наразі невідомо.

Після російського вторгнення в Україну мовлення RT було заборонено в країнах ЄС та Канаді. Підрозділ RT у США припинив роботу.

Liked the article?
Help us be even more cool!