ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Мирослава Гонгадзе отримає премію за етику в журналістиці Inamori Ethics Prize 2023

17.02.2023, 12:13
Фото – Дмитро Савчук / VOA
Фото – Дмитро Савчук / VOA

Керівниця мовлення “Голосу Америки” в Східній Європі Мирослава Гонгадзе отримає премію Inamori Ethics Prize 2023 від Міжнародного центру етики та досконалості Inamori при Західному університеті Кейса. Про це центр оголосив 15 лютого, повідомляє “Голос Америки”.

Премія Inamori Ethics Prize приватного університету, що розташований у Клівленді, штат Огайо, спрямована на “відзначення видатних міжнародних етичних лідерів, чиї дії та вплив значно покращили стан людства”.

“Для мене велика честь отримати цю нагороду. Я так багато бачила у своїй журналістській кар’єрі, але мені завжди дуже приємно знати, що моя рідна Україна має доступ до надійних новин та інформації через “Голос Америки”, медіаорганізацію, яка щоденно демонструє важливість вільної преси”, – сказала Гонгадзе.

Юристка за освітою, а нині досвідчений мовник і журналіст, лауреатка багатьох нагород, Мирослава Гонгадзе почала працювати в українській службі “Голосу Америки” 2004 року, а згодом стала керівником служби у 2015–2022 роках, перш ніж обійняти нинішню посаду керівника мовлення в Східній Європі. У 2019 році вона була стипендіатом Фонду Німана в Гарвардському університеті, де вивчала дезінформацію, а до цього була стипендіатом з питань демократії Рейгана-Фасселла в Університеті Джорджа Вашингтона.

Упродовж своєї кар'єри вона регулярно брала інтерв’ю у вищих урядовців США та України, а також була модератором перших в Україні національних телевізійних дебатів виборчої кампанії після Майдану у 2014 році. Статті Гонгадзе були опубліковані в The Wall Street Journal, The Washington Post, Journal of Democracy та численних українських виданнях.

“Вітаю Мирославу з присудженням премії Inamori Ethics Prize. Мені дуже приємно бачити визнання її багаторічної роботи, яка дає нашій аудиторії в Україні безперешкодний доступ до новин та інформації”, – привітала Гонгадзе виконувачка обов’язків директора “Голосу Америки” Йоланда Лопес.

Вручення премії Гонгадзе відбудеться на офіційній церемонії в Міжнародному центрі Inamori восени, де вона виступить з публічною лекцією та візьме участь у науковій конференції та панельній дискусії 21 і 22 вересня.

Liked the article?
Help us be even more cool!