IMI

Гаряча лінія

Барометр свободи слова

Данi з початку 2019 року

Вбивства Побиття Перешкоджання Цензура Погрози

1

9

56

3

15

Миколаївський журналіст понад місяць чекає відповіді аеропорту на запити

Миколаївський журналіст Андрій Лохматов повідомив, що досі не отримав від комунального підприємства “Миколаївський міжнародний аеропорт” відповіді на два запити, які ще надіслав 1 серпня. Про це він повідомив ІМІ та надав копії запитів.

У запитах Лохматов просив надати інформацію щодо кількості договорів, які КП “Миколаївський міжнародний аеропорт” уклало з організаціями, установами, підприємствами, ФОП тощо в період з 1 травня по 1 серпня 2018 року; дату укладання кожної угоди; назву підприємства, організації, з якими вони укладені; суть кожної угоди та суму, на яку кожна з них укладена.

Також журналіст просив надати інформацію щодо кількості літаків, які здійснили посадку на аеродромі аеропорту в період з 1 травня по 1 серпня 2018 року; дату посадки кожного літака; номер рейсу; бортовий номер кожного з літаків; назву авіакомпанії, яка здійснила політ, та аеропорт відльоту в кожному з випадків; на яких умовах були здійснені ці посадки та хто надавав послуги з обслуговування посадки цих літаків.

“Минуло більше місяця, як я направив два інформаційні запити в Миколаївський міжнародний аеропорт, але досі нічого взагалі не отримав. Хочу нагадати, що за законом про доступ на відповідь дається п’ять робочих днів”, – розповів він.

Також він повідомив, що до цього часу аеропорт завжди відповідав на його запити.

“Я збирався перевірити таким чином інформацію, яку отримав від джерел. Направив запити, щоб впевнитись у тому, що мені стало відомо чи, навпаки, спростувати інформацію, що надійшла. До цього моменту аеропорт завжди надавав відповіді – і при минулому керівництві, і при сьогоднішньому. Але чомусь саме ці запити змусили керівника аеропорту не відповісти”, – зазначив журналіст.

Андрій Лохматов повідомив, що налаштований подавати до суду через ненадання доступу.

Ще Новини