ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Мінюст Росії попередив Крим.Реалії про можливі обмеження "як іноземного агента"

10.10.2017, 13:27
Фото - .krymr.com

Міністерство юстиції Росії стверджує, що діяльність редакції проекту Радiо Свобода Крим.Реалії може “зазнати обмежень”, оскільки нібито потрапляє під ознаки російського закону про обмеження для організацій-іноземних агентів. Про це йдеться в листі російського міністерства від 9 жовтня 2017 року, яке отримала редакція, повідомляє Крим.Реалії.

У документі зазначають, що російський закон “Про засоби масової інформації” передбачає “можливість встановлення обмежень для кореспондентів засобів масової інформації тих держав, у яких є спеціальні обмеження для здійснення професійної діяльності журналістів ЗМІ, зареєстрованих у Росії”.

“За даними російських компетентних органів, діяльність вашої організації потрапляє під ознаки, встановлені у статті 2 федерального закону «Про некомерційні організації» для організацій-іноземних агентів”, – йдеться в листі російського міністерства.

При цьому не пояснюється, про які конкретно “компетентні органи” йдеться.

Як повідомляв ІМІ, 9 жовтня Міністерство юстиції Росії попередило Радіо Свобода і його проекти – канал “Настоящее время” і сайт “Idel.Реаліі”, що їх роботу в РФ можуть обмежити, оскільки їх “діяльність може бути кваліфікована як діяльність іноземного агента”.

Liked the article?
Help us be even more cool!