ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Мендель пішла з посади прессекретарки через проблеми зі здоров'ям

14.07.2021, 16:02
Фото – Григорій Константинов / KP.ua
Фото – Григорій Константинов / KP.ua

Колишня прессекретарка Президента України Володимира Зеленського Юлія Мендель пішла з посади через проблеми зі здоров’ям. 

Про це вона розповіла в інтерв’ю виданню “КП в Україні”.

“Перша причина мого відходу – здоров'я. Воно в мене дуже погіршилося. У мене навантаження було в рази більше, ніж у будь-якого іншого прессекретаря, і це дало знати. Я вже близько трьох місяців лікуюся. І думаю, що відновилася відсотків на 80. Ну і друга причина: коли вже почалося лікування, я задумалася над тим, куди йти далі. Те, що хотіла зробити в офісі, я зробила, налагодила систему. Мій послідовник, може, це і не оцінить, але точно знаю, йому буде набагато легше”, – розповіла вона.

За її словами, зараз вона займається міжнародними проєктами, які не пов'язані з Офісом президента.

“Я пішла у вільне плавання. Мені запропонували деякі міжнародні проєкти, які стосуються Азії і Європи, на стику бізнесу і політики. Я співпрацювала з великими міжнародними організаціями, з політиками, а бізнес для мене – щось нове. Тут чітко видно, без державної бюрократії, як люди шукають результат і домагаються ефективності. Це те, що заряджає”, – відповіла вона на запитання, чим зараз займається, і додала, що це “абсолютно окремі проєкти”, які не пов'язані з ОП.

На запитання, чи вона повністю завершила співпрацю з Офісом президента, Мендель відповіла, що зараз вона у відпустці, “подивимося, як буде далі”. 

Зараз вона офіційно залишається позаштатним радником. 

Крім того, вона розповіла, що рішення про її звільнення було ухвалене на її прохання, і саме її вибір бути позаштатним радником.

“Це (звільнення. – Ред.) сталося на моє прохання. І я не психанула, не прийняла рішення про відхід моментально. Ми з Михайлом Михайловичем Подоляком обговорювали можливість мого звільнення, я говорила, що в мене є питання, які я не можу вирішити в цьому графіку”, – розповіла Мендель.

Також вона додала, що для президента теж було несподіванкою її звільнення.

“Для мене головне, що під час останньої розмови Володимир Олександрович сказав: ми на зв'язку. Перед моїм відходом ми говорили з керівництвом Офісу президента про те, що мені потрібно більше свободи, і я вдячна, що на це погодилися. Я не шукаю якихось зараз пропозицій, мені дали вибір бути штатним або позаштатним радником. Я вдячна, що мене зрозуміли. Багато хто не хотів, щоб я йшла, і я за це їм теж вдячна. Для президента це теж було несподіванкою до певної міри, але так треба було, і він усе зрозумів”, – розповіла Юлія.

Як повідомляв ІМІ, 30 квітня радник керівника ОП Михайло Подоляк повідомив, що прессекретарку президента Юлію Мендель звільнено з посади. Подоляк назвав однією з причин звільнення прессекретаря "перехід Мендель на новий професійний рівень”. 

Юлія Мендель була призначена прессекретаркою президента Володимира Зеленського 3 червня 2019 року. До цього вона працювала журналісткою на телеканалах ICTV, “Еспресо”, “112 Україна”, “Інтер”, співпрацювала з іноземними ЗМІ – The New York Times, Politico, Vice News, CNBC. Також Мендель була консультанткою з комунікацій в офісі Світового банку в Україні.

Новим речником президента став Сергій Никифоров.

Liked the article?
Help us be even more cool!