ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Медійні організації запустили сайт для журналістів про коронавірус

24.03.2020, 17:45
Фото - ІМІ
Фото - ІМІ

Інститут масової інформації разом з партнерськими організаціями Детектор Медіа, Інститут Демократії ім.Пилипа Орлика, Media Development Foundation, Донецький Інститут Інформації, Національна асоціація медіа та Internews Network запустили сайт для журналістів “Антиковід.Гід для медійників”, на якому можна ознайомитися з корисною інформацію щодо роботи в умовах пандемії коронавірусу COVID-19. 

На сайті будуть збиратися матеріали ІМІ та партнерських медійних організацій з рекомендаціями щодо висвітлення інформації про коронавірус, правові поради щодо роботи журналістів, в тому числі під час надзвичайного стану, та поради з безпеки і  захисту медійників під час пандемії. 

Сайт розроблено за підтримки студії розробників Максима Сергійчука.

Сайт містить три рубрики:

  • Як писати про епідемії. поради журналістам
  • Як захистити себе від інфекції
  • Юридичні поради для журналістів щодо роботи під час надзвичайних ситуацій.

“Ми не претендуємо на те, щоб бути істиною в останній інстанції. Ми хочемо підтримати надзвичайно важливу роботу, яку виконують медійники - за надзвичайно складних умов. Будьте здорові, і не забувайте посміхатися!”, - йдеться у дописі на сайті.

Пишіть нам, якщо ви зіткнулися з невизначеністю, питаннями щодо термінології, юридичними особливостями журналістської роботи, етичними викликами, чи проблемами з безпекою.

Контакти для звернень - (050) 447 70 63, електронна пошта - info@imi.org.ua.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!