ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Медіахолдинг Ахметова об'єднує інформаційні активи і створює нову структуру

16.03.2020, 14:44
Фото – Медіа Група Україна
Фото – Медіа Група Україна

Медіахолдинг "Медіа Група Україна" об'єднує інформаційні активи і створює нову структуру "Новинна Група Україна", до якої увійдуть загальнонаціональний інформаційний телеканал "Україна 24", продакшн новин телеканалу "Україна" "Сьогодні" та сайт segodnya.ua.

Про це повідомляється на сайті медіахолдингу.

"Медіа Група Україна" вважає розвиток інформаційних активів одним із пріоритетних напрямів діяльності. Для синергії всіх активів та ефективного задоволення потреб і запитів аудиторії створюється “Новинна Група Україна”, – йдеться в повідомленні.

Керуватиме новою структурою Дмитро Белянський, який із 2016 року входить до наглядової ради "Медіа Групи Україна". До цього він управляв медіапроєктами МГУ, працював директором департаменту інформаційного мовлення телеканалу "Україна". Професійну кар'єру в активах компанії розпочав у 2011 році з позиції директора з розвитку мультимедіа видавничого холдингу "Сьогодні Мультімедіа". Дмитро понад двадцять років працює в українських медіа.

"Якщо новинний бренд "Сьогодні" вже виграв чемпіонство довіри в загальнонаціональної аудиторії, то успіх національного інформаційного телеканалу "Україна 24" – наша нова амбітна ціль. Ми розраховуємо на лідерство. Не лише на перше місце серед інформаційних телеканалів-конкурентів, якого ми плануємо досягти вже цього року, але й на беззастережне лідерство в будь-якій сфері доставки інформаційного контенту. Де б українці не отримували новини, бренд "Україна 24" буде означати для них нову якість подачі інформації", – сказав Дмитро Белянський.

Як повідомляв ІМІ, канал "Україна 24" розпочав цілодобове ефірне мовлення 16 грудня 2019 року. Це інформаційний канал, який запустив медіахолдинг "Медіа Група Україна", переформатувавши канал "Ескулап TV".

7 листопада 2019 року Національна рада з питань телебачення та радіомовлення переоформила ліцензію телеканалу "Ескулап TV" (ТОВ "Аспера 2011"), який входить у "Медіа Група Україна", через зміну логотипу та концепції мовлення.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!