ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Маріупольська міськрада вирішила купити місцевий телеканал "ТВ-7"

24.12.2020, 13:10
Фото – ТВ-7
Фото – ТВ-7

Маріупольська міська рада (Донецька область) ухвалила рішення про придбання прав власності місцевого телеканалу “ТВ-7”, повідомляється на сайті міської ради.

Рішення “Про розгляд звернення трудового колективу ТВ-7 про створення муніципального каналу в Маріуполі шляхом придбання прав власності” міськрада ухвалила 23 грудня.

“За підсумком голосування депутати підтримали проєкт-рішення, тим самим дали початок процесу створення першого в Маріуполі муніципального каналу”, – йдеться в повідомленні.

За інформацією сайту міста Маріуполя 0629, канал купують за 14,7 млн грн разом з приміщеннями в санаторії-профілакторії “Здоров'я” на першому і дванадцятому поверхах, де розміщувався телеканал.

Телеканал “ТВ-7” належить двом власникам: 81,69% акцій має ТОВ “Керуюча компанія “Маріупольська інвестиційна група” (Олег Іванюшенко) та 18,31% – Світлана Савчук (дружина покійного Олександра Савчука, генерального директора ПАТ “Азовмаш”).

Як повідомляв ІМІ, у серпні 2020 року колектив каналу “ТВ-7” після повідомлення власників про продаж каналу звернувся до міського голови Вадима Бойченка з пропозицією створення на базі телеканалу муніципального телебачення.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!