ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Провайдер Lanet звинуватив 1+1 у тиску

15.07.2020, 10:12
Фото – epravda.com.ua
Фото – epravda.com.ua

Провайдер Lanet звинуватив медіагрупу "1+1 media" в тиску, організованому для перешкоджання діяльності невеликих незакодованих телеканалів. Про це повідомляється на сторінці провайдера у Facebook, передає "Економічна правда".

"Керівництву мережі Lanet подзвонив Андрій Мальчевський, директор департаменту дистрибуції та розвитку мережі мовлення групи "1+1 media". У розмові представник медіагрупи наполягав на виключенні з пакетів телебачення мережі Lanet ряду телеканалів, сигнал яких доступний на супутнику в незакодованому вигляді", – сказано в повідомленні.

У компанії стверджують, що Мальчевський також повідомив, що "для прискорення прийняття рішення на адресу мережі Lanet буде направлено лист про припинення співпраці".

За даними Lanet, до переліку каналів, які 1+1 media зажадала відімкнути, входять: "Сонце", "Трофей", "Наука", "Фауна", "Терра", XSport, "Еко TV", "Малюк", Niki Kids, Niki Junior, EU Music, 4ever Music та інші.

Водночас, згідно із заявою Lanet, 1+1 media відмовилася розв'язати ситуацію шляхом перемовин. Провайдер вважає втручання "1+1 media" у свою господарську діяльність неприйнятним і таким, що перешкоджає доброчесним відносинам з іншими гравцями ринку.

Своєю чергою, в групі "1+1 media" заявили, що дійсно надіслали листа з попередженням про припинення співпраці, проте вказали його метою "проведення переговорів щодо перегляду комерційних умов співпраці з "Мережа "Ланет".

"У нас є факти, що провайдер не контролює свою абонентську базу, особливо кабельну, і не звітує про всіх своїх активних абонентів. Дуже дивно, що ТОВ "Ланет" відреагувало тільки зараз на лист від 23 червня і в такій формі", – заявили в групі.

Лист про розірвання договору в 1+1 media називають нагадуванням.

Зі свого боку в Lanet заявили, що медіахолдинг "1+1 media" Ігоря Коломойського і партнерів не запитував у провайдера аудиту абонентської бази й не ініціював перемовин про внесення змін до комерційних умов договору.

Крім того, провайдер звертає увагу, що "Солар Медіа" (телеканал "Сонце") підтверджує факти тиску для примусового вилучення телеканалу з мереж операторів телекомунікацій та провайдерів програмної послуги.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!