ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

КВУ назвав 10 спекуляцій політиків на тему коронавірусу

24.03.2020, 14:52
Фото - dezeen.com
Фото - dezeen.com

Громадська організація “Комітет виборців України” назвала 10 спекуляцій українських політиків на тему коронавірусу. Про це повідомляється на сайті КВУ.

Усі заяви були зроблені публічно: під час виступів у Верховній Раді, в коментарях для ЗМІ, на особистих сторінках в соціальних мережах, опубліковані на партійних сайтах.

Так, Комітет виборців України оприлюднив ТОП-10 абсурдних заяв на тему коронавірусу:

  1. Сергій Шахов, народний депутат, група “Довіра”, хворий на коронавірус. 

Влаштував піар-кампанію навколо своєї хвороби. До інфікування виступав у Верховній Раді, стверджуючи, що коронавірусу не існує: “Коронавірусу ніякого немає, а є коронавірус у головах чиновників”. Пізніше, будучи хворим, заявив: “Мої виборці зверталися, щоб я проїхався по всіх міністерствах, по усьому Кабінету міністрів, Верховній Раді”.

  1. Максим Бужанський, народний депутат, “Слуга Народу”.

Поширив фейкове відео про те як жителі Львова нібито побили і виштовхали з автобуса пасажира, який закашлявся. Провів паралелі із “Львівським погромом 1941 року”. У СБУ заявили, що поширене відео є фейком.

  1. Єлизавета Богуцька, народний депутат, “Слуга Народу”

Розповіла власний варіант щодо того як потрібно боротися із коронавірусом: “Якщо високі температури вбивають Корону, то народу необхідні регулярна лазня, алкоголь і секс”.

  1. Олександр Дубінський, народний депутат, “Слуга Народу”.

Використав тему протестів щодо розміщення евакуйованих із Китаю українських громадян для роздмухування паніки і заробляння політичних балів: “Хочу успокоить всех жителей Обуховского района — никакого размещения карантинных граждан из Китая на территории района не будет. Только что добился такого решения от МОЗ”.

  1. Ілля Кива, народний депутат, ОПЗЖ.

Прокоментував ситуацію з коронавірусом цитатою Сталіна. “Як нам сьогодні не вистачає такої особистості, щоб навести порядок в нашій країні!”, - написав Кива у фейсбуці.

  1. Вадим Столар, народний депутат, ОПЗЖ.

Організував масштабну піар-кампанію навколо передачі представниками його команди респіраторів та захисних заходів до лікарень міста Києва. Інформацію про допомогу з боку народного депутата було поширено на кількох центральних телеканалах та у низці інтернет-ЗМІ.

  1. Ілля Ємець, міністр охорони здоров’я.

Під час засідання парламентського комітету зробив неоднозначну заяву щодо потенційної кількості хворих від коронавірусу, чим міг спричинити поширення паніки: “Цей вірус - він дітей не вражає. Зараз помруть всі пенсіонери”, - заявив Ємець.

  1. Анатолій Шарій, лідер “Партії Шарія”.

Поширює паніку щодо коронавірусу. Заявив, що коронавірус бушує в Західній Україні ще з січня. Його партія масово роздає інформаційні матеріали про поширення хвороби в агітаційних наметах партії та під партійними прапорами.

  1. Ольга Василевська-Смаглюк, народна депутатка “Слуга Народу”.

Назвала коронавірус маркетинговим ходом: “Я вважаю, що це маркетинговий хід (ред. – про коронавірус)”.

  1. Петро Симоненко, лідер КПУ

Публічно звернувся за допомогою у боротьбі з коронавірусом до Першого секретаря Центрального комітету Комуністичної партії Куби Рауля Кастро: “Мы очень надеемся, что кубинские товарищи найдут возможность направить в Украину специалистов-медиков”.

“Нещодавно В. Зеленський публічно звинуватив українських політиків у «політичному хайпі» під час боротьби з пандемією. Президент назвав такі дії фактично мародерством. Аналіз заяв українських політиків показує, що серед них справді є чимало таких, які можна вважати абсурдними. Однак цікаво, що значну частину з них поширили самі члени президентської команди, які підігрівали ситуацію, намагаючись заробити політичні бали”, - заявив голова КВУ Олексій Кошель.

“Зараз ми маємо багато прикладів, коли політичні партії формують волонтерські мережі, відкривають гарячі лінії, закуповують медикаменти без висвітлення у ЗМІ. Однак частина політиків свідомо поводяться як звичайні політичні мародери, намагаючись привернути увагу до своїх персон та заробити політичні бали через брудні політичні спекуляції”, - додав Кошель.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!