ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Кримськотатарський дитячий канал "Лялє" отримає фінансування з держбюджету

05.05.2021, 15:27
Фото – Лялє
Фото – Лялє

Кримськотатарський дитячий телеканал “Лялє” отримає фінансування з державного бюджету. 

Про це повідомляється на сайті Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Отже, 30 квітня оголошено про проведення закупівель на суму 3 млн гривень на створення та поширення інформаційного продукту кримськотатарською та за потреби іншими мовами для дитячої аудиторії.

Повідомляється, що закупівлі проведено із застосуванням переговорної процедури, що обґрунтовано відсутністю конкуренції з технічних причин. А саме, згідно з листом Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення, єдиним дитячим каналом, що здійснює мовлення кримськотатарською мовою на територію АР Крим та міста Севастополя є канал “Лялє”. Канал і став переможцем закупівель.

Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков нагадав, що наразі на фінансування з держбюджету ТРК, які мовлять на тимчасово окуповані АР Крим і Севастополь та окремі райони Донецької і Луганської областей, загалом передбачено 50 млн грн.

“Ці кошти можемо надавати виключно через процедуру публічних закупівель. Наразі йдеться про конкурентну форму – закупівлю контенту різного типу. Але з огляду на реальну ситуацію нам потрібна можливість прозоро надавати різні форми підтримки мовникам. У тому числі й інституційну – доставка сигналу, сплата оренди, часткове фінансування зарплат. Нам потрібно на законодавчому рівні визначити механізми надання державного фінансування всім телерадіокомпаніям, які діють в інтересах держави, незалежно від їхнього типу, форми власності чи організаційно-правової форми. Я кажу про визначення процедури надання державних грантів”, – додав Олексій Резніков.

Як повідомляв ІМІ, 22 квітня Міністерство реінтеграції тимчасово окупованих територій оголосило перший тендер для українських телерадіомовників на територію тимчасово окупованого Криму.

Дитячий телеканал “Лялє”, що входить до холдингу ATR, припинив мовлення в Криму 1 квітня 2015 року.

З 1 квітня 2015 року припинив мовлення в Криму єдиний у світі кримськотатарський телеканал ATR, оскільки не зміг отримати дозвільних документів на мовлення у Роскомнагляду.

17 червня 2015 року ATR і “Лялє” відновили мовлення з Києва.

Liked the article?
Help us be even more cool!