ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Для телерадіомовників оголосили перший тендер на територію Криму

22.04.2021, 16:15
Фото – Andtij Vatsyk / Радіо Свобода
Фото – Andtij Vatsyk / Радіо Свобода

Міністерство реінтеграції тимчасово окупованих територій оголосило перший тендер для українських телерадіомовників на територію тимчасово окупованого Криму.

Про це повідомив віцепрем'єр-міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков, інформує Інтерфакс-Україна.

"Хочу повідомити важливу новину. Сьогодні ми запустили процедуру першого, але далеко не останнього тендера для телерадіокомпаній, які здійснюють мовлення на тимчасово окуповані Російською Федерацією території України, а саме на територію АР Крим та міста Севастополя. Принагідно хочу запросити всіх до участі", – заявив Резніков під час спілкування з журналістами в Миколаєві.

Він додав, що "підтримка локальних мовників є важливим елементом в інформаційній війні з Росією”".

Резніков також висловив сподівання, що "Верховна Рада України під час перегляду бюджету підтримає збільшення фінансування телерадіокомпаній, які здійснюють мовлення на тимчасово окуповані території".

"Наразі для підтримки мовлення і на Кримський півострів, і на окуповані території Донеччини та Луганщини було передбачено 50 млн грн, які міністерство спрямує на підтримку мовників виключно через процедуру публічних закупівель. Усі розуміють, що цього недостатньо. Тому я вже неоднократно звертався до народних депутатів під час найближчого коригування бюджету на 2021 рік збільшити підтримку мовників на вразливі території до 100 млн грн. Це дасть змогу не втратити тих, хто вже на межі", – наголосив він.

Оголошення про початок процедури розміщено на платформі Prozorro відповідно до чинного законодавства.

Кінцевий термін подання тендерних пропозицій – 8 травня 2021 року. Старт тендерного аукціону – 11 травня 2021 року.

Мета цього тендера – задоволення культурних, інформаційних потреб населення, що проживає на тимчасово окупованих територіях, а також прилеглих до них територіях, поширення в Україні суспільно важливої інформації з питань, що належать до компетенції Міністерства реінтеграції.

Тендерна процедура оголошена та здійснюватиметься відповідно до Закону України "Про державні закупівлі".

Цільовою аудиторією стануть жителі тимчасово окупованих територій АР Крим та міста Севастополя, а також прилеглі регіони.

Оголошена вартість становить 4 млн грн. Однак ця вартість може бути зменшена під час торгів.

Liked the article?
Help us be even more cool!