ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Крим.Реалії відзначає шосту річницю з дня заснування

27.03.2020, 12:40
Фото - Крим.Реалії
Фото - Крим.Реалії

Видання Крим.Реалії (проєкт Радіо Свобода) відзначає шосту річницю з дня заснування. Проєкт розпочав роботу в березні 2014 року, через кілька тижнів після того, як так звані “зелені чоловічки” без розпізнавальних знаків вторглися у Крим. Про це повідомляється на сайті видання.

“Наші журналісти були там з самого початку, повідомляючи інформацію кількома мовами народів Криму для жителів, які опинилися в полоні кремлівської пропаганди та дезінформації. Росія використовує Крим як полігон для інформаційної війни і наша команда у Криму знаходиться на передовій, відрізняючись професіоналізмом, порядністю і мужністю”, - сказав президент Радіо Вільна Європа/Радіо Свобода Джеймі Флай.

Кореспонденти проєкту висвітлюють факти нарощування військової потужності Росії, стежать за ситуацією з санкціями Заходу проти Росії, переслідуванням кримськотатарського народу, судовими справами проти кримчан тощо.

Крим.Реалії об’єднує три сайти – російською, українською та кримськотатарською мовами. З моменту їх запуску сайти відвідали понад 140 мільйонів разів. Проєкт активно присутній у соцмережах і має також Радіо Крим.Реалії, що мовить у цілодобовому режимі.

У 2016 році журналіста, автора Крим.Реалії Миколу Семену окупаційна влада Криму звинуватила у “сепаратизмі” і заборонила займатися журналістською діяльністю. 19 лютого 2020 року після зняття з нього судимості Микола Семена приїхав на материкову частину України. 

18 січня 202 року кореспонденту Крим.Реалії Тарасу Ібрагімову заборонили в'їзд у Крим на 34 роки.

Крім переслідування окремих репортерів, Кремль у 2017 році оголосив проєкт Крим.Реалії “іноземним агентом”.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!