ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Контент "Медіа Групи Україна" продаватимуть та здаватимуть в оренду

22.08.2022, 12:35

“Медіа Група Україна” (МГУ), яка припинила мовлення місяць тому за рішенням її власника Ріната Ахметова, запропонує активи, що залишаються в неї, для продажу або оренди на ринкових умовах, перевага віддаватиметься своїм колишнім працівникам.

Про це повідомила у фейсбуці директорка зі зв'язків із громадськістю та комунікацій SCM Наталія Ємченко, інформує Інтерфакс-Україна.

“Оскільки ми не можемо нікому це (активи. – Ред.) передавати безкоштовно (бо вже це може рахуватися як вплив на медіа), ми щось будемо продавати, щось здавати в оренду. На умовах ринку, безумовно. За рівних  умов перевагу будемо віддавати колишнім співробітникам, якщо хтось із них вирішить почати щось своє. Нижче ринку не можемо (бо закон), а ось право “першої ночі” – за ними, безумовно”, – написала вона.

Ємченко уточнила, що йдеться про активи у вигляді величезної бібліотеки контенту (шоу, серіали, інформаційний та спортивний архіви), величезної бази техніки / обладнання та ІТ-систем технологічних проєктів (типу oll.tv).

Також вона наголосила, що бренди МГУ абсолютно не підлягають ані продажу, ані оренді, оскільки їхня поява в ефірі буде сприйнята і глядачами, і ринком, і спільнотою однозначно як повернення медіагрупи.

Крім того, Ємченко повідомила, що до кінця серпня МГУ попрощається з усіма ключовими співробітниками, наразі вже віддано трудові книжки більше ніж половині команди. Вона уточнила, що, як і було обіцяно, виплачують великі вихідні пакети кожному: “Сумарно щодо МГУ йдеться про мільйони доларів”.

Як повідомляв ІМІ, 11 липня власник інвестиційної компанії SCM Рінат Ахметов заявив, що компанія виходить з медійного бізнесу та припиняє діяльність онлайн-медіа “Медіа Групи Україна” через набрання чинності закону про олігархів і неможливість на ринкових умовах продати бізнес за шість місяців, які дає закон.

12 липня інвестиційна компанія Ріната Ахметова SCM заявила про початок процедури припинення випуску друкованих ЗМІ та анулювання всіх державних ліцензій на мовлення та на провайдера програмної послуги, які "Медіа Група Україна" отримала від держави. Водночас компанія зауважила, що всі активи МГУ (за винятком ліцензій) залишаються в її власності.

21 липня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення анулювала ліцензії національних телеканалів “Україна”, “Україна24”, “Донбас”, “Футбол 1/2/3”, НЛО, “Індиго”.

Медіахолдинг Рината Ахметова “Медіа Група Україна” об'єднує канали “Україна”, “Україна 24”, “Футбол 1/2/3”, “НЛО TV”, “Індиго”, мультимедійну платформу “Сьогодні”, Новинну Групу Україна та інші.

Liked the article?
Help us be even more cool!