ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Компанія Коломойського заявила в поліцію про незаконний продаж журналу "Фокус" у 2013 році

11.10.2019, 17:01
Фото – Фокус
Фото – Фокус

Національна поліція розслідує кримінальне провадження за заявою компанії “Акютел ЛТД” (Кіпр) щодо незаконної втрати у 2013 році компанією 50% корпоративних прав у ТОВ “Видавництво Фокус”.

Про це стало відомо з ухвали Печерського районного суду, яка була оприлюднена 7 жовтня 2019 року, повідомляє “Детектор медіа”.

Основними активами ТОВ “Видавництво Фокус” на момент продажу були журнал “Фокус”, сайт новин focus.ua і спецпроект “Фокус. Красива країна”. Беніфіціарами кіпрської компанії “Акютел ЛТД” є Геннадій Боголюбов та Ігор Коломойський.

Провадження відкрито 30 серпня 2019 року і перебуває під процесуальним керівництвом Генеральної прокуратури. Воно відкрито за ч. 4 ст. 190 Кримінального кодексу України (шахрайство в особливо великих розмірах). Генеральна прокуратура звернулася до суду з проханням надати тимчасовий доступ до речей і документів, які перебувають у володінні Подільської районної в місті Києві державної адміністрації. Суд задовольнив це клопотання.

За останні шість років власники “Фокуса” кілька разів змінювалися. Станом на 2019 рік видавцем журналу “Фокус” і сайту focus.ua є ТОВ “Фокус медіа”, яке належить медіабізнесмену Анатолію Євтухову.

Власником ТОВ “Видавництво Фокус”, за даними єдиного державного реєстру, є мешканець Донецької області Микола Швець. Він же з квітня 2014 року є керівником компанії.

Як нагадує видання, 17 червня 2013 року компанія UMH group Бориса Ложкіна продала проєкт “Фокус” українській групі Vertex United Бориса Кауфмана. Щодо другого акціонера “Фокуса” Геннадія Боголюбова UMH group повідомляла, що він також повністю продав свої акції в проєкті.

Через кілька місяців весь холдинг UMH group було продано компанії СЄПЕК (ВЕТЭК) Сергія Курченка.

Наприкінці 2016 року стало відомо, що власник радіохолдингу Business Radio Group Анатолій Євтухов придбав видавничий дім "Фокус медіа". Він заплатив Борису Кауфману за бренд “Фокус” 2 млн грн.

На початку серпня 2019 року власник “Фокуса” Анатолій Євтухов заявив про продаж видання. Однак нового власника поки що не назвав.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!