ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Комітет з питань свободи слова стурбований, що іноземні медіа цитують наративи пропаганди рф

30.03.2022, 10:40

Комітет з питань свободи слова стурбований, що наративи російської пропаганди звучать в іноземних медіа. Про це йдеться в заяві, опублікованій на сайті Верховної Ради. Як зазначається в заяві, в матеріалі The Washington Post автор фактично ототожнив поняття націоналізму, екстремізму, нацизму й "азовців" – представників полку "Азов".

Окрім того, в комітеті зазначають, що під час ефіру на телеканалі Al Jazeera після виступу представників українського парламенту щодо ситуації на фронті редакція надала слово представникам країни-агресора ніби для "представлення альтернативної точки зору, як того вимагає принцип свободи слова".

У комітеті вважають, що "наведені вище приклади є яскравою ілюстрацією того, як відбувається підміна понять. Непомітно, ненав’язливо, ніби заради дотримання демократичних стандартів".

Окрім цього, в Комітеті Верховної Ради України з питань свободи слова нагадують, що "Росія розпочала повномасштабну війну в Україні після того, як повністю спаплюжила сприйняття ситуації у власній країні. Головною зброєю в цьому були пропагандистські медіа. Характерно, що на території інших країн світу вони ховали свою пропагандистську діяльність за демократичними гаслами про свободу слова. Насправді займалися пропагандою і гібридною агресією. Чимало демократичних країн усвідомили цю небезпеку й заборонили російські медіа на своїй території".

Liked the article?
Help us be even more cool!