ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Колишня нардепка та журналістка Ольга Червакова долучилася до команди Суспільного

14.12.2022, 17:40
Фото – Суспільне
Фото – Суспільне

Колишня народна депутатка та журналістка Ольга Червакова приєдналася до команди Суспільного мовлення, очоливши новий Департамент взаємодії з органами державної влади.

Про це йдеться на сайті компанії.

"Незалежне Суспільне було одним із пріоритетів моєї діяльності під час депутатства. Ця реформа була частиною зобов’язань України перед Радою Європи, але попри це вона далася нам неймовірними зусиллями. Ми долали колосальний лобістський спротив і бюрократичний саботаж. Але я щаслива, що маю відношення до народження і становлення Суспільного мовлення як якісного дискусійного майданчика для пошуків відповідей на ключові проблеми українського суспільства. Суспільне – це не просто про медіа. Це про цінності, про високі стандарти журналістики, про бездоганне дотримання балансів і, врешті-решт, про майбутнє України як демократичної європейської держави, де свобода слова є недоторканною", – переконана Ольга Червакова.

На посаді директорки Департаменту взаємодії з органами державної влади Ольга своїм першочерговим завданням бачить "становлення Суспільного мовлення як незалежної, фінансово стабільної та поважної інституції, яка демонструватиме високу якість журналістських стандартів та пропонуватиме глядачу формати, яких бракує на українському телебаченні".

Свою кар'єру в журналістиці Ольга Червакова починала з регіональних ЗМІ в Дніпрі. У Києві, зокрема, працювала парламентською кореспонденткою СТБ, де 2011 року здобула перемогу в номінації "Найкращий репортер року" Національної премії "Телетріумф". Після Революції гідності очолювала виробництво інформаційно-аналітичного тижневика "Подробиці тижня" на телеканалі "Інтер". Депутатка Верховної Ради VIII скликання (2014–2019), працювала першою заступницею голови Комітету ВР з питань свободи слова та інформаційної політики. За час своєї каденції була авторкою та співавторкою близько 100 законопроєктів, 25 з яких стали законами. У 2018 році ввійшла до двадцятки найефективніших депутатів за версією громадської мережі "ОПОРА", що пів року звітувала про свою діяльність через соцмережі й сайт ВР, мала стовідсоткову відвідуваність засідань парламенту. Ініціювала та просувала законодавче посилення Кримінального кодексу щодо гарантій професійної діяльності журналістів, була співавторкою законів про мовні квоти на ТБ і радіо, роздержавлення друкованих ЗМІ, авторські права, здійснювала депутатський контроль виконання законодавства щодо свободи слова і реформи Суспільного. 

Ольга за освітою політолог, закінчила історичний факультет Національного університету м. Дніпра. Членкиня Національної спілки журналістів України.


 

Liked the article?
Help us be even more cool!