ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Коаліція за свободу преси закликала владу Китаю припинити цензурування та контроль ЗМІ

21.01.2021, 12:10
Фото – globalvoices.org
Фото – globalvoices.org

Міжнародна спільнота засуджує зневагу Китаю до прав журналістів та закликає поважати основоположні права й свободи людей.

Про це йдеться в спільній заяві Коаліції за свободу преси, повідомляє Укрінформ.

Заяву підписали представники Канади, Чехії, Данії, Естонії, Фінляндії, Німеччини, Латвії, Литви, Люксембургу, Нідерландів, Словаччини, Словенії, Великої Британії та США.

“Ми глибоко занепокоєні постійними намаганнями китайської влади обмежити свободу ЗМІ – важливого елементу захисту прав людини й фундаментальних свобод. Зараз щонайменше 47 журналістів перебувають у Китаї за ґратами. Це більше, ніж у будь-якій іншій державі світу”, – наголошується в заяві, поширеній МЗС Канади.

Підписанти закликали Пекін звільнити журналістку Жань Жан, яка висвітлювала ситуацію з COVID-19 в Ухані, а також “усіх інших, затриманих за їхню репортерську роботу”.

“Ми також закликаємо владу Китаю дозволити журналістам виконувати їхню роботу без страху арешту й утисків та припинити широку практику цензури й контролю за ЗМІ та свободою слова”, – вказують підписанти.

Як повідомляв ІМІ, у грудні 2020 року суд у Китаї засудив до чотирьох років ув'язнення громадянську журналістку Жань Жан, яка інформувала про початок коронавірусної епідемії в місті Ухань у лютому 2020 року.

Liked the article?
Help us be even more cool!