ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Кабмін затвердив план розвитку широкосмугового інтернету в Україні

08.09.2021, 14:14
Фото – inbusiness.kz
Фото – inbusiness.kz

Кабінет Міністрів затвердив план заходів з розвитку широкосмугового доступу до інтернету на 2021–2022 роки. 

Відповідне розпорядження уряд ухвалив на засіданні 8 вересня, повідомляє Укрінформ.

Згідно з текстом пояснювальної записки до розпорядження, у плані заходів визначено основні завдання державної політики у сфері розвитку цифрової інфраструктури, проблеми та напрями їхнього розв'язання у 2021–2022 роках.

Зокрема, план передбачає підімкнення 6 тис. закладів соціальної інфраструктури до фіксованого широкосмугового інтернету в IV кварталі 2021 року. У I кварталі 2022 року заплановано запуск державної платформи стану розвитку широкосмугового доступу інтернету broadband.gov.ua, яка забезпечить прозорі закупівлі в телекомунікаційній сфері та слугуватиме єдиним вікном для збору інформації про якість телекомунікаційних послуг.

Крім цього, у документі визначено строки розроблення окремих нормативно-правових актів, що стосуються доступу до електроенергетичної та транспортної інфраструктури, розрахунків електромагнітної сумісності, а також оновлення переліку показників якості та їхніх граничних нормованих рівнів для послуг мобільного зв’язку.

Очікується, що реалізація затвердженого плану забезпечить доступ до мобільного і широкосмугового інтернету 95% населення України та позитивно вплине на розвиток регіонів, жителі яких отримають доступ до пріоритетних публічних послуг.

Нагадаємо, у 2021 році Міністерство цифрової трансформації розпочало проєкт “інтернет-субвенція”, в межах якого до широкосмугового інтернету в Україні будуть під'єднані понад 6 тис. сільських освітніх, культурних і медичних закладів. Загалом у планах відомства до 2024 року забезпечити інтернетом 95% населення України.

Liked the article?
Help us be even more cool!