ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Італійська прокуратура попросила Telegram заблокувати чат антивакцинаторів

07.09.2021, 10:00
Фото – egemen.kz
Фото – egemen.kz

Прокуратура міста Турин (Італія) звернулася до компанії Telegram із проханням заблокувати антивакцинаторський чат “Basta Dittatura” (“Ні диктатурі”).

Про це повідомляє Укрінформ із посиланням на агенцію ANSA.

Згідно з повідомленням, у цьому чаті противники вакцинації від коронавірусу та використання COVID-сертифікату публікували особисті номери телефонів деяких італійських посадовців та лікарів, до яких вони вороже налаштовані.

Туринська прокуратура наполягає на вилученні чату Basta Dittatura в месенджері Telegram.

Офіційної відповіді від юридичного відділу соціальної мережі поки що не надходило. У прокуратурі не відкидають наступні юридичні кроки, якщо перший не дасть результату.

Як повідомляв ІМІ, у липні 2021 року засновник компанії Telegram Павло Дуров заявив, що компанія не блокує постів з фейками про коронавірус тому, що цензура часто лише ускладнює боротьбу з помилковими ідеями.

Раніше Telegram оголосив про запуск програми з верифікації каналів, груп і пошукових роботів. Її мета – допомогти користувачам відрізняти достовірні джерела від фейкових новин. Також месенджер запропонував посадовцям у сфері охорони здоров’я співпрацювати, щоб інформувати користувачів про ситуацію з коронавірусом. Для цього необхідно підтвердити канал за допомогою спеціального бота, а потім зв’язатися з адміністрацією Telegram електронною поштою.

Liked the article?
Help us be even more cool!