ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Дуров пояснив, чому Telegram не блокує фейків про коронавірус

30.07.2021, 13:15
Фото – Albert Gea / Reuters
Фото – Albert Gea / Reuters

Засновник компанія Telegram Павел Дуров заявив, що компанія не блокує постів з фейками про коронавірус тому, що цензура часто лише ускладнює боротьбу з помилковими ідеями.

Про це він написав на своєму офіційному телеграм-каналі, повідомляє Укрінформ.

“За 20 років керування дискусійними платформами я помітив, що теорії змови лише посилюються щоразу, коли їхній контент видаляється модераторами. Замість того щоб покласти край поширенню неправдивих ідей, цензура часто ускладнює боротьбу з ними”, – написав Дуров.

За його словами, “поширення правди завжди буде ефективнішою стратегією, ніж застосування цензури”.

На думку Дурова, користувачі мають право отримувати інформацію про коронавірус із офіційних джерел, що відбивають науковий консенсус. Він зазначив, що його компанія Telegram співпрацювала з урядами 19 країн, щоб надавати користувачам месенджера останню й найактуальнішу інформацію про пандемію COVID-19.

Раніше Telegram оголосив про запуск програми з верифікації каналів, груп і пошукових роботів. Її мета – допомогти користувачам відрізняти достовірні джерела від фейкових новин. Також месенджер запропонував посадовцям у сфері охорони здоров’я співпрацювати, щоб інформувати користувачів про ситуацію з коронавірусом. Для цього необхідно підтвердити канал за допомогою спеціального бота, а потім зв’язатися з адміністрацією Telegram електронною поштою.

Liked the article?
Help us be even more cool!