ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

(050) 447-70-63

Подай скаргу

"Інтерньюз-Україна" надасть стипендії журналістам, які втратили роботу через COVID-19

22.04.2020, 10:00
Фото – prostir.ua
Фото – prostir.ua

ГО “Інтерньюз-Україна” оголосила програму стипендій "Залишайся у професії" та готова підтримати професійних журналістів, які втратили роботу через коронакризу, і надати фінансування в розмірі 5500–6000 гривень.

Стипендіальна програма передбачає створення матеріалів на тему успішної імплементації реформ на регіональному рівні.

Мета програми – допомогти представникам незалежних медіа зберегти свої професійні навички та продовжувати роботу попри виклики, що постали через пандемію.

Для участі в програмі необхідно зареєструватися до 23:59 5 травня 2020-го тут.

Які заявки мають шанс на підтримку?

У формі реєстрації необхідно запропонувати три ідеї для матеріалу, одна з яких може бути обрана та профінансована. Вітаються пропозиції, які міститимуть такі підходи:

  • Жанр матеріалу: "історії успіху" або "журналістика рішень", можливі лонгріди.
  • Тематика: успішна імплементація реформ на регіональному рівні.
  • Використання мультимедійних інструментів: фото, відео, інфографіки тощо.

Хто може взяти участь у програмі?

Журналісти, які працювали в регіональних виданнях, але втратили роботу внаслідок коронакризи. 

ГО "Інтерньюз-Україна" залишає за собою право перевіряти достовірність даних про поточний статус працевлаштування журналіста, а також контактувати з колишніми роботодавцями.

Тільки відібрані учасники отримають повідомлення про перемогу в стипендіальній програмі. Результати будуть оголошені до 8 травня 2020 року включно.

Де будуть розміщені створені матеріали?

Матеріали переможців конкурсу будуть опубліковані на онлайн-платформі UkraineWorld. Це двомовне мультимедійне видання, яке пояснює Україну світові. Серед найпопулярніших тем – російська агресія, поточна політико-економічна ситуація, реформування країни, видатні українці. П’ять найкращих матеріалів будуть перекладені англійською мовою та поширені серед міжнародної аудиторії UkraineWorld.

За додатковою інформацією можна звернутися до Олександри Панової, координаторки програми, за електронною адресою opanova@internews.ua або за номером телефону +38099 255 33 05.

Програму організовано ГО "Інтерньюз-Україна" за підтримки "Медійної програми в Україні", що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується міжнародною організацією Internews.

Liked the article?
Help us be even more cool!