ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

"Інтерньюз-Україна" закликає Наглядову раду НСТУ "переглянути рішення та виправити помилки"

01.02.2019, 12:21
Фото Фейсбук Internews Ukraine

Громадська організація “Інтерньюз-Україна” занепокоєна ситуацією, яка склалася довкола дострокового припинення контракту з головою правління Суспільного мовлення  Зурабом Аласанією та закликає членів наглядової ради НСТУ переглянути своє рішення.

Про це йдеться у заяві організації, оприлюдненій на сторінці у Фейсбук.

Інтерньюз очікує на публікацію протоколу засідання Наглядової ради “для ґрунтовного аналізу підстав такого рішення та перевірки дотримання юридичних процедур”.

“Не менш важливою за процедурні питання є концепція таймінгу. Бо навіть правильні речі, зроблені в неправильний час, можуть призвести до небажаних наслідків. Дестабілізація суспільного мовника у передвиборчий період несе пряму загрозу для демократичних процесів в Україні та грає на руку зовнішньому ворогу”, - йдеться у заяві.

Інтерньюз вважає, що Наглядова рада своїм рішенням 31 січня продемонструвала “незнання цих принципів або небажання їм слідувати”.

“Якими б не були мотиви таких дій (непрофесіоналізм чи політичні маніпуляції), наглядова рада ПАТ «НСТУ» не впоралася зі своїм головним завданням – забезпечення стабільної та ефективної діяльності Суспільного мовлення як однієї з найважливіших демократичних інституцій в державі. Закликаємо членів наглядової ради НСТУ переглянути своє рішення та виправити помилки заради національних інтересів України та всього суспільства”, - йдеться у заяві.

Як повідомляв ІМІ, 31 січня наглядова рада Національної суспільної телерадіокомпанії України ухвалила рішення про відсторонення від посади голови правління Суспільного мовлення Зураба Аласанії. Таке рішення було ухвалене більшістю голосів на черговому засіданні наглядової ради: за проголосували дев’ять присутніх членів наглядової ради, проти – три.

31 січня голова правління Національної суспільної телерадіокомпанії України Зураб Аласанія заявив, що йому невідомі причини розірвання з ним контракту і не виключає, що оскаржить у суді рішення наглядової ради НСТУ щодо його звільнення.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!