ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Instagram заохочуватиме підлітків "зробити перерву"

11.10.2021, 11:27
Фото - Time Magazine
Фото - Time Magazine

Instagram заохочуватиме підлітків робити перерви під час користування соціальною мережею.

Про це повідомив віцепрезидент Facebook з глобальних питань Нік Клегг, пише Укрінформ із посиланням на Verge.

“Ми маємо намір представити те, що, я думаю, матиме велике значення: коли наші системи будуть бачити, що підлітки дивляться один і той же контент знову і знову і він не сприяє їх благополуччю, ми підштовхнемо підлітків до перегляду іншого контенту”, - сказав Клегг.

Він додав, що на додаток до планів припинення для платформи Instagram Kids і надання батькам додаткових засобів контролю для спостереження за підлітками, компанія планує впровадити функцію “зробіть перерву”, яка пропонуватиме підліткам відпочити від користування Instagram. Як саме - не уточнюється.

Таким чином Facebook намагається компенсувати збитки репутації, які компанії завдав виступ колишньої співробітниці Френсіс Хоген перед сенаторами США. Вона заявляла, що Facebook відомо про деструктивності алгоритмів компанії, які видають дітям матеріали, здатні зашкодити їхній психіці. За словами Хаген, Facebook видаляє тільки частину здатних травмувати негативних висловлювань та іншого контенту.

Як повідомляв ІМІ, раніше інформаторка, яка стояла за витоком документів Facebook у Wall Street Journal, колишня менеджерка з продуктів Facebook Френсіс Хоген звинуватила компанію Facebook у використанні алгоритмів для розпалювання ненависті заради прибутку.

Liked the article?
Help us be even more cool!