ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Ініціатива "Марш Жінок" запускає медіакампанію "Незламні жінки України" до 8 березня

02.03.2023, 13:09
Фото – Марш Жінок
Фото – Марш Жінок

Ініціатива “Марш Жінок” запускає медіакампанію “Незламні жінки України”. Це серія інтерв'ю та постерів із жінками з різних сфер та галузей зі слоганом “Кожна робить усе, що в її силах. Там, де вона є”, повідомляє hromadske.

“Цією кампанією ми хочемо підтримати жінок України та надати видимості їх внеску, адже дуже часто жінки зменшують та знецінюють свої зусилля, вважаючи, що роблять недостатньо багато”, – пояснюють організаторки.

Кампанія розпочнеться на вулицях Києва, на рекламних площинах, вагонах Київського метрополітену та в соцмережах “Маршу Жінок”. Стартуватиме проєкт із перших чисел березня та триватиме до кінця місяця. До участі долучаться партнерські організації в інших містах України.

Серед учасниць кампанії – політикині, журналістки, співачки, військові, громадські діячки, представниці робітничих професій, волонтерки, лікарки тощо. З-поміж них телеведуча Маша Єфросиніна, ведуча та засновниця “Дикого театру” Ярослава Кравченко, правозахисниця Олександра Матвійчук, заступниця міністра закордонних справ Еміне Джапарова та інші.

“Жінка – це не “берегиня”, жінка – це героїня, яка щодня, долаючи гендерні стереотипи, доводить, що вона рівноцінна, сильна та незалежна особистість, яка бореться за майбутнє своєї держави. У цій державі не місце сексизму, сексуальному та домашньому насильству”, – зазначили в “Марші Жінок”.

Як повідомляв ІМІ, група народних депутатів пропонує Верховній Раді скасувати святкування комуністичних рудиментів. Зокрема, замість 8 березня (Міжнародний жіночий день) та травневих свят встановити українські свята. 

Раніше ІМІ писав, як правильно висвітлювати 8 та 9 травня.

Liked the article?
Help us be even more cool!