ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Інформагентство ITV звинуватило провайдера в блокуванні сайту

03.03.2020, 13:30
Фото – Детектор медіа
Фото – Детектор медіа

Інформагентство ITV звинуватило провайдера iLAN у блокуванні сайту. Про це йдеться у відеосюжеті ITV, повідомляє “Детектор медіа”.

За інформацією ITV, інтернет-провайдер нібито також блокує доступ до новинного сайту “Правда Ірпеня”.

Помічниця юриста компанії iLAN Зоряна Мартиненко в коментарі ITV пояснила, що провайдер начебто має технічні збої на серверах.

В інформагентстві назвали ситуацію наступом на свободу слова, оскільки доступ до інших новинних сайтів, крім ITV та “Правди Ірпеня”, не блокується.

“Це тиск на наш колектив, на наш засіб масової інформації через нашу принципову журналістську позицію”, – вважає головна редакторка інформаційного агентства ITV Людмила Лозова.

В агентстві припускають, що блокування відбулося через те, що ці сайти писали про діяльність забудовника та власника провайдера iLAN Антона Мирончука. Зокрема, про порушене проти нього кримінальне провадження, розірвання договору з ним міськради міста Буча, борги перед громадою Ірпеня тощо.

3 березня інтернет-видання "Правда Ірпеня" повідомило, що інтернет-провайдер розблокував сайти видання та інформаційного агентства ITV.

Нагадаємо, у травні 2019 року журналісти сайту “Правда Ірпеня” заявили про блокування роботи сайту місцевим інтернет-провайдером “Бест” і звинуватили в цьому власника компанії Олексія Зіневича. Власник провайдера назвав звинувачення нісенітницею. Пізніше сайт було розблоковано.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!