ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

ІМІ оголошує набір на два тренінги з безпеки на полігоні

30.06.2021, 12:30

Інститут масової інформації проведе два триденних тренінги з безпеки для журналістів та фрілансерів, що висвітлюють події в зонах бойових дій. Навчання відбуватимуться в конференц-залі та на полігоні, де учасники відпрацюють засвоєні навички й пройдуть стрес-тести.

Тренінги відбудуться 📌 14–16 та 20–22 липня 2021 року в Києві. До участі запрошуються медійники, які мають досвід роботи в зонах бойових дій та не проходили тренінгів з безпеки останні три роки, та медійники, які збираються працювати на війні.

На навчанні досвідчені тренери детально ознайомлять з питаннями планування та оцінювання ризиків, планування відрядження до зони бойових дій, спорядження для журналістів, особливостями поводження під час обстрілів зі стрілецької та артилерійської зброї, авіації. Розглянуть питання, як убезпечити себе від мін, пасток, розтяжок. Навчать працювати під час масових заворушень. Відпрацюють алгоритми дій під час евакуації поранених та евакуації зі втечею під час переслідування.

Один день буде присвячений наданню домедичної допомоги в зоні бойових дій та медичному спорядженню, що необхідне для роботи на війні.

На полігоні учасники на практиці зможуть відтренувати здобуті знання та навички. Буде проведена імітація нападів, затримань, евакуацій, поранень тощо.

До участі запрошуються медійники з Києва та області. Для журналістів з регіонів України заплановано три додаткові тренінги, які будуть анонсовані незабаром.

📌 Для участі необхідно заповнити АНКЕТУ до 8 липня 2021 року.

Кількість місць обмежена.

📌 Організатори забезпечують учасникам тренінгу харчування та проїзд до полігону. 

Тренінги проводитимуться завдяки підтримці американського народу, що була надана через проєкт USAID "Медійна програма в Україні", який виконується міжнародною організацією Internews Network. Зміст матеріалів є виключно відповідальністю ГО "Інститут масової інформації" та необов’язково відбиває думку USAID, уряду США та Internews Network.

Liked the article?
Help us be even more cool!