ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

hromadske заявило про незаконне використання свого бренду

21.12.2022, 13:40
Фото - hromadske
Фото - hromadske

Редакція hromadske заявила, що організація "Центральне громадське телебачення" незаконно використовує у своїх соцмережах торговельні марки, які належать hromadske. Редакція вимагає негайно припинити порушувати їхні права, інакше буде змушена звертатись до суду.

Про це йдеться в офіційному зверненні hromadske до своєї авдиторії та українських медіа.

Редакція повідомляє, що стороння організація "Центральне громадське телебачення" (юридична назва громадська організація "Кременчуцьке громадське телебачення") незаконно використовує на своєму ютуб-каналі та фейбсук-сторінці торговельні марки, які зареєстровані і належать hromadske.

"Ще 28 червня цього року команда hromadske звернулась до ГО "Кременчуцьке громадське телебачення" з офіційною вимогою припинити незаконне використання наших торговельних марок. Жодної відповіді з боку Кременчуцького громадського телебачення редакція не отримала", - йдеться у повідомленні.

Крім того, як стверджує hromadske, редакція цієї ГО почала неправомірно використовувати назву домену hromadske.ua на сторінках у їхніх соціальних мережах, тим самим вводячи в оману авдиторію.

20 вересня hromadske направило скарги до Google та Meta з проханням видалити сторінки організації "Центральне громадське телебачення" на ютубі та фейсбуці.

hromadske заявляє, що не має жодного стосунку до діяльності ГО "Кременчуцьке громадське телебачення" та вимагає негайно припинити порушувати їхні права через незаконне використання торговельних марок і домену Громадського телебачення.

Редакція повідомляє, що у разі ігнорування цієї вимоги звернеться до суду.

На фейсбук-сторінці під назвою "Центральне громадське телебачення", на яку посилається hromadske, справді використано логотип Громадського. Водночас в описі сторінки зазначено, що це "спільна ініціатива кременчуцьких журналістів".

На ютуб-каналі під цією ж назвою у логотипі  використано бренд "hromadske.ua Кременчук".

Liked the article?
Help us be even more cool!