ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Головред "Ратуші" подав заяву до поліції через порушення при роздержавленні

26.03.2018, 16:36
Фото - portal.lviv.ua

26 березня головний редактор газети “Ратуша” (Львів) Микола Савельєв подав заяву до органів прокуратури та Нацполіції, звинувативши чиновників Львівської міськради у початку роздержавлення газети без залучення колективу. Про це він повідомив у коментарі Дивись.info.

Савельєв зазначив, що подав заяву з вимогою внести в Єдиний реєстр досудових розслідувань ситуацію, яка склалася навколо видання Львівської міськради після рішення комісії, яку очолив керівник департаменту адміністрації міського голови Євгена Бойка.

“Ця комісія прийняла рішення, які фактично стосуються ліквідації ЛКП газети “Ратуша”, а не її реорганізації. Одним із пунктів цих рішень є передача Бойкові печатки ЛКП газети “Ратуша”, яку він, у свою чергу, повинен передати держреєстратору”, – пояснив Савельєв.

Перед цим на своїй сторінці у Facebook редактор “Ратуші” написав, що чиновники Садового почали роздержавлення “Ратуші” без залучення колективу.

Як повідомляв ІМІ, 1 лютого головний редактор комунальної газети “Ратуша” Микола Савельєв подав до прокуратури Львівської області заяву про скоєння злочину керівником департаменту Львівської міськради “Адміністрація міського голови” Євгеном Бойком та міським головою Львова Андрієм Садовим, звинувативши їх в умисній невиплаті зарплати працівникам газети у січні 2018 року.

У свою чергу, в.о. директора департаменту “Адміністрація міського голови” Євген Бойко повідомив, що всі працівники “Ратуші” отримуватимуть зарплату допоки триватиме перетворення у ТзОВ “Львівська газета “Ратуша”, відповідно до ухвали, прийнятої під час сесії Львівської міської ради 25 січня.

25 січня Львівська міська рада ухвалила рішення про перетворення газети “Ратуша”, яка є друкованим органом міськради, з комунального підприємства у товариство з обмеженою відповідальністю. Ухвала набрала чинності 1 березня. Головний редактор “Ратуші” Микола Савельєв наголосив, що ухвала є незаконною.

17 листопада 2017 року виконком Львівської міськради відмовився надавати кошти на підвищення зарплатні працівникам комунальної газети “Ратуша”. Своє рішення члени виконкому мотивували тим, що в газеті не вдалося провести аудит. За інформацією міськради, у 2017 році на комунальне підприємство “Редакція газети ЛМР “Ратуша” було виділено 1,435 млн грн.

22 грудня 2017 року виконавчий комітет Львівської міськради виділив 141,7 тис. грн на підвищення зарплати працівникам комунальної газети “Ратуша”. Виділенню коштів газеті передувала її аудиторська перевірка.

Зараз газета “Ратуша” проходить процес перетворення з комунального видання на комерційне. У березні 2016 року трудовий колектив “Ратуші”, засновником якої є Львівська міськрада, ухвалив рішення про роздержавлення. Після цього депутати ЛМР ухвалили рішення про вихід міськради зі складу співзасновників.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!