ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Герасим’юк відписала, що не має правових підстав скликати засідання Нацради 28 травня

24.05.2019, 12:09

Перша заступниця голови Національної ради з питань телебачення та радіомовлення Ольга Герасим’юк заявила про відсутність у неї правових підстав для скликання засідання регулятора 28 травня.

Про це йдеться в її листі, оприлюдненому 23 травня на сайті Нацради.

Герасим’юк повідомляє, що отримала листа від чотирьох членів Нацради з проханням провести засідання 28 травня.

Вона зауважує, що надісланий їй лист “за формою і змістом” не відповідає положенням закону про Нацраду та регламенту Національної ради, оскільки його має бути адресовано голові регулятора.

“Крім того, при складанні та погодженні порядку денного необхідно дотримуватись процедури і строків, що визначені законодавством України”, – зазначила в листі Герасим’юк та додала, що питання дострокового припинення повноважень Юрія Артеменка досі неврегульоване.

“Цим листом повідомляю, що у мене як особи, що виконує обов’язки голови Національної ради, відсутні правові підстави для задоволення прохання, викладеного у листі, та скликання засідання Національної ради на 28 травня 2019 об 11-й годині”, – зазначила в листі Герасим’юк.

Як повідомляв ІМІ, 22 травня п’ятеро членів Національної ради з питань телебачення і радіомовлення запропонували провести засідання регулятора 28 травня. Звернення підписали члени Нацради Володимир Горковенко, Олександр Ільяшенко, Валентин Коваль, Сергій Костинський та Уляна Фещук.

4 травня Юрій Артеменко подав у відставку з посади члена Національної ради з питань телебачення та радіомовлення.

4 травня Петро Порошенко звільнив Артеменка з посади члена Нацради.

7 травня Президент України Петро Порошенко призначив Юрія Артеменка на посаду члена Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації.

10 травня перша заступниця голови Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Ольга Герасим’юк відмовилася відкривати засідання регулятора, заявивши, що вважає процедуру звільнення голови Нацради Юрія Артеменка такою, що викликає питання.

21 травня Національна ради з питань телебачення і радіомовлення не змогла розпочати своє засідання, зокрема, через відсутність кворуму.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!