ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Хакери атакували сайти енергетичних компаній Молдови та деяких ЗМІ

Увечері 25 вересня хакери атакували сайти деяких держустанов Молдови в галузі енергетики та сайти деяких ЗМІ, пише NewsMaker з посиланням на Службу кібербезпеки Молдови.

Втім, у Службі кібербезпеки запевнили, що це не є атакою на енергетичну інфраструктуру країни.

Зокрема, стало відомо, що кібератак зазнали сайти Moldelectrica, Premier Energy, FEE-Nord, НАРЕ та RED-Nord. Деякі сайти поновили роботу.

Крім того, Ziarul de Gardă та Nokta повідомили про атаки хакерів та недоступність до їхніх сайтів. Відповідальність за атаки взяв телеграм-канал "Народна Сyber Армія".

Служба кібернетичної інформації та безпеки підтвердила атаку хакерів на сайти деяких держустанов.

"Важливо констатувати, що це не кібератаки на енергетичну інфраструктуру країни. Наразі технічні фахівці вживають необхідних заходів, щоб знизити вплив. Спочатку доступ до сайтів з-за меж країни тимчасово зупинять, щоб не допустити їхнього захоплення", – заявили в Службі кібербезпеки.

Як повідомляв ІМІ, з Молдови 13 вересня депортували керівника підконтрольного Кремлю видання "Sputnik-Молдова" Віталія Денісова, заборонивши в'їзд до країни на 10 років. "Рішення про видворення іноземця ухвалили у зв'язку з його втручанням у внутрішні справи Молдови, що створює загрозу інформаційній безпеці нашої країни", – повідомила міграційна служба.

Liked the article?
Help us be even more cool!